אשכול שאלות אודות סדרות נוסטלגיות (3)

שלח תגובה
Dadey
נקודות:
תודות שהוענקו: 91
תודות שהתקבלו: 15

nirbas כתב:
MrNostalgia כתב:מנסה את מזלי:
כבר שנים שאני מחפש פרקים של "הספה הגדולה" בעברית. אפילו פניתי פעם לערוץ הופ בניסיון נואש לרכוש פרקים מהארכיון - אך סורבתי בטענה שאין להם הזכויות לכך.
למעשה זו אחת משתי הסדרות (השנייה היא "הדוב בבית הכחול") שנמצאות ב-Wishlist שלי.

אמור להיות לי פרק אחד של הסדרה שממש לא מזמן קיבלתי.
אני אנסה למצוא את זה ואשלח לך.

אשמח גם לצפות

roei0404
ראוי לשבח
ראוי לשבח
נקודות:
תודות שהוענקו: 11
תודות שהתקבלו: 11

Benzy22 כתב:כמה שאלות:
1. בסדרה "צבי צב וחבריו" היה שיר שהולך ככה "בעלי החיים מסתובבים כאן יחד, כל החיות כולן משפחה". מישהו זוכר?
2. היו פרקים בפסח 99 בו לואי הזחל מ"הביגבגים" פתח מועדון מעריצים עם טל מוסרי וליאת אחירון. מסקרן אותי לדעת על מה מדובר?
3. היו פרקים בשש באביב בו שפיץ וציפה הופיעו בתפקידי אורח. מישהו זוכר מתי זה היה?
4. ב-2002 היו בערוץ הילדים בובות מוזרות בשם "המנחופים" והיו 5 כאלה: טל סקנדל (מוסרי), עדי בעדי (עזרוני), מיקי מצחיקי (גבע), ליאת כמעט (אחירון) ומנש (עודד מנשה). האם תוכננו מנחופים נוספים?, והאם היו להם קשר ל"חרצופים" של ערוץ 2?
5. היה קטע בחרצופים בו שבי ואוזה התארחו אצל החרג'וקים. מישהו זוכר מתי זה היה ולמישהו יש את הקטע?
6. והיה פרק של בוקר של כיף בסוכות עם דליק ווליניץ בו התארחו שבי ואוזה מ"פרפר נחמד", ציפה מ"גינת ההפתעות" וקישקשתא. מישהו זוכר מתי זה היה?
7. זכור לי שבשנת 93 הערוץ הראשון עשה ספיישל טלוויזיוני לכבוד 25 שנה להיווסדה. מישהו זוכר?

2. בפסח 99 לפני ש"שש באביב" התחיל ב-10 בבוקר היתה רצועה עם לואי וטל וליאת לילדים יותר קטנים מ-9.
3. אני זוכר פרק אחד בפסח 97 שציפה הופיעה ב"שש באביב" בתוכנית הפתיחה. אני זוכר שב"כדור פורח 95" ביום ערוץ הילדים שפיץ הופיע ב"ספירה לאחור" וגם בספיישל "שבת פיצוץ".
4. לא היו בובות נוספות ולא היה קשר לחרצופים.
6. נראה לי בסוכות 95 או 96.
* לגבי הכדור אצל פרדי לא זכור לי (האמת שגיליתי שיש תוכנית כזו רק באמצע החופש לדעתי). לצערי התוכנית גם לא קיימת בארכיון ערוץ הילדים.
סמל אישי של משתמש
amit1989
מנהלים
מנהלים
נקודות:
תודות שהוענקו: 149
תודות שהתקבלו: 209
יצירת קשר:

Benzy22 כתב:כמה שאלות:
1. בסדרה "צבי צב וחבריו" היה שיר שהולך ככה "בעלי החיים מסתובבים כאן יחד, כל החיות כולן משפחה". מישהו זוכר?
5. היה קטע בחרצופים בו שבי ואוזה התארחו אצל החרג'וקים. מישהו זוכר מתי זה היה ולמישהו יש את הקטע?
1. ודאי. התרנגולת אמרה שהיא בת הדודה של היען והסנאי אמר שהוא בן דוד של הקיפוד (לא ברור לי כלל).
5. לדעתי ב-1997. השידור הראשון של זה היה מתי שלא כל תושבי ישראל פותחים טלוויזיה בערב (יום שישי).
אני זוכר שהתשמשו במנגינה של הפזמון של שיר התכנית ואמרו שם "גן חובה".
roei0404 כתב: * לגבי הכדור אצל פרדי לא זכור לי (האמת שגיליתי שיש תוכנית כזו רק באמצע החופש לדעתי). לצערי התוכנית גם לא קיימת בארכיון ערוץ הילדים.
או שהתכנית לא הוקלטה, או שלא הייתה טובה והחליטו לא לשמור אותה. הייתכן?
roei0404
ראוי לשבח
ראוי לשבח
נקודות:
תודות שהוענקו: 11
תודות שהתקבלו: 11

אני מניח שהתוכנית הוקלטה אבל לא קוטלגה כמו שצריך ולכן לא ניתן למצוא אותה בארכיון או שהקלטות אבדו. אין קשר בין איכות התוכנית להחלטה אם שומרים אותה או לא. שומרים הכל.
yuvyal
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:

אחרי דיון בענייני פיצה ותוספות... מי זוכר מה היו התוספות של צבי הנינג'ה? האם הייתה תוספת גלידה באחד הפרקים?
nirbas
מנהלים
מנהלים
נקודות:
תודות שהוענקו: 30
תודות שהתקבלו: 2599

yuvyal כתב:אחרי דיון בענייני פיצה ותוספות... מי זוכר מה היו התוספות של צבי הנינג'ה? האם הייתה תוספת גלידה באחד הפרקים?

אני זוכר פיצה עם חמאת בוטנים ושוקולד.
Vurskari
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:

ראיתי שיש כאן בפורום תת-פורומים שנוגעים לסרטים נוסטלגיים אבל לא מצאתי אשכול שאלות שנוגעות לסרטים, ולא מצאתי אף אתר אחר שקשור לסרטים ישנים פרט ל"גולשים בזמן" (ששם המייל אישור לא עובד לי... כנראה המערכת ההרשמה ישנה מדי לדפדפן שלי), אז אני מניחה שאשאל פה?

אני מחפשת קלטת ילדים בשם "תוף הלב של דין דין", יש פרסומת שהופיעה אליה ביוטיוב אבל אני מעולם לא מצאתי את הקלטת המלאה באינטרנט.
nirbas
מנהלים
מנהלים
נקודות:

Vurskari כתב:ראיתי שיש כאן בפורום תת-פורומים שנוגעים לסרטים נוסטלגיים אבל לא מצאתי אשכול שאלות שנוגעות לסרטים, ולא מצאתי אף אתר אחר שקשור לסרטים ישנים פרט ל"גולשים בזמן" (ששם המייל אישור לא עובד לי... כנראה המערכת ההרשמה ישנה מדי לדפדפן שלי), אז אני מניחה שאשאל פה?

אני מחפשת קלטת ילדים בשם "תוף הלב של דין דין", יש פרסומת שהופיעה אליה ביוטיוב אבל אני מעולם לא מצאתי את הקלטת המלאה באינטרנט.

היי, יש לי אותה מוקלטת מערוץ 2.
מכיוון שהקלטת לא רלוונטית לאתר מבחינת השנים, את מוזמנת ליצור איתי קשר בפרטי.
סמל אישי של משתמש
amit1989
מנהלים
מנהלים
נקודות:
תודות שהוענקו: 149
תודות שהתקבלו: 209
יצירת קשר:

יכול להיות ש-NMC השתלטו על "התקליט חיפה"? זה בעקבות הערות שקיבלתי על שירי הפסטיגל.
nirbas
מנהלים
מנהלים
נקודות:

amit1989 כתב:יכול להיות ש-NMC השתלטו על "התקליט חיפה"? זה בעקבות הערות שקיבלתי על שירי הפסטיגל.

לא בדיוק.
NMC עובדים בשיתוף עם סולן הפקות.
שלח תגובה