הידעתם?!

שלח תגובה
inbal_y
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:
תודות שהתקבלו: 5

איאן זיירינג שגילם את סטיב סנדרס בבוורלי הילס 90210 הוא יהודי

Nir
נקודות:

הסדרה המצוירת של צבי הנינג'ה [וכמובן כל הסרטים] מבוססים על קומיקס
היוצר הראשי פיטר לייד והיוצר משנה שאת שמו אני לא זוכר וזה לא רלוונטי כרגע,
ישבו להם בבית ועשו "סיעור מוחות", עד שלבסוף עלה ציור של צב כפוף לבוש במסיכה ואוחז בנונצ'קות - צב נינג'ה [מייקי הוא הצב הראשון שנוצר?]
הסתירה שבציור הצחיקה מאוד את 2 האומנים [צב זה חיה מגושמת ולא מהירה אבל נינג'ות נורא מהירות, זה כמו שאריה יעבוד בתנו לחיות לחיות, ולכן הציור לא הגיוני]
למעשה זה כזה שיעשע אותם שחברו של פיטר שיכנע אותו שהם צריכים ליצור ביחד צוות של 4 צבים כשכל אחד מהם מחזיק בנשק אחר
כן כן, במקור לצבים לא היו רצועות ראש בצבעים שונים. הדבר היחיד שהבדיל בין צב לצב היה הנשקים שלהם [וכמובן גם האישיות שלהם]
בנוסף לזה הצבים היו הרבה יותר אפלים במקור מאשר בסדרה המצוירת. הם אשכרה דקרו אנשים [נינג'ות משתמשות בנשקים שלהן?! מה לעזאז-]
לכל הצבים במקור היו מסכות אדומות, לא ראו לצבים את האישונים כשהן לבשו את המסיכות בדומה לסדרה החדשה יותר מ2003 [שהיא בניגוד לישנה הרבה הרבה הרבה יותר קרובה למקור]
את הקומיקס יצרו 2 אנשים בעצמם, לא שום חברה גדולה כמו מארוול או DC
הקומיקס לא היה ממש לילדים, כמו שציינתי כבר הייתה בו אלימות והיה בו דם [לא ממש נורא אבל עדיין דם] והוא היה בעיקרון פרודיה על קומיקסים אחרים
לדוגמה, הידעתם שהמקור של צבי הנינג'ה ממש דומה למקור של דרדוויל?
בקומיקס המקור של צבי הנינג'ה הוא בדיוק אותו דבר כמו של דרדוויל רק שאחרי מה שקרה לדרדוויל המיכלית הרדיואקטיבית נופלת לביוב וצבי הנינג'ה וספלינטר עוברים מוטציה
הם שינו את זה קצת בסדרה המצוירת הסנוטלגית שכולנו זוכרים, אולי כי הם פחדו שמארוול יתבעו אותם, לא יודע
גם השם של ספלינטר [שהידעתם שזה בעברית אומר "קיסם"?] הוא פארודיה, ספלינטר - המאסטר של צבי הנינג'ה, זה קיסם בעוד השם של המאסטר של דרדוויל היה המקל או משהו בסגנון
גם השם של השבט נינג'ות של השרדר, "הרגל", זה אמור לצחוק על השם של האויבים של דרדוויל, "היד"
מקומיקס אפל שמזכיר את בטמן וצוחק על קומיקסים אחרים צבי הנינג'ה הפכו לסדרה לילדים קטנים, גיבורי על אוהבים פיצה לבושים צבעוני
הידעתם שבמקור אפריל אוניל לא הייתה כתבת חדשות?
הידעתם שלאחרונה ניקולודיאון קנו את הזכויות לצבי הנינג'ה, והולכת להיות סדרה חדשה ב2012 שתהיה כמו ג'ימי ניוטרון והסרט האחרון [לא טרטלס פוראבר] ושרק ומדגסקר - CGI, אנימציה ממוחשבת?
הידעתם שיש סרט של צבי הנינג'ה, יותר ספיישל האמת, בשם טרטלס פוראבר [צבים לנצח] שמארגן מפגש בין הדמויות מהסדרה הישנה והסדרה החדשה? זה סרט ממש יפה יש אותו ביוטיוב אני ממליץ!
הוא כנראה הדבר האחרון שנקבל שבו יופיעו הצבים הנוסטלגיים היות וניקולודיון קנו את הזכויות עכשיו והולכים לעשות סדרה חדשה..
הידעתם שבמהלך הסדרות השם צ'ט מופיע הרבה ויש שמועה שזה השם של הילד שהצבים היו שלו לפני שהם נפלו לביוב?
הידעתם שהגילאים של הצבים או האם הם באמת אחים או לא לעולם לא אושר לגמרי על ידי היוצרים של צבי הנינג'ה?
בסדרת לייב אקשן "המוטציה הבאה" אומרים שהם לא אבל זה סתם כדי שהם יוכלו להתחיל אם אחותם, וונוס שזה הסדרה היחידה שבה הופיעו ושהיוצרים הגדירו אותה כטעות
ויש עוד מלא הרבה יותר מעניינים אני פשוט קצת עייף די לילה עכשיו לול סליחה
סמל אישי של משתמש
STnostalgia7
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:
תודות שהתקבלו: 141

Nir כתב:הסדרה המצוירת של צבי הנינג'ה [וכמובן כל הסרטים] מבוססים על קומיקס
היוצר הראשי פיטר לייד והיוצר משנה שאת שמו אני לא זוכר וזה לא רלוונטי כרגע,
ישבו להם בבית ועשו "סיעור מוחות", עד שלבסוף עלה ציור של צב כפוף לבוש במסיכה ואוחז בנונצ'קות - צב נינג'ה [מייקי הוא הצב הראשון שנוצר?]
הסתירה שבציור הצחיקה מאוד את 2 האומנים [צב זה חיה מגושמת ולא מהירה אבל נינג'ות נורא מהירות, זה כמו שאריה יעבוד בתנו לחיות לחיות, ולכן הציור לא הגיוני]
למעשה זה כזה שיעשע אותם שחברו של פיטר שיכנע אותו שהם צריכים ליצור ביחד צוות של 4 צבים כשכל אחד מהם מחזיק בנשק אחר
כן כן, במקור לצבים לא היו רצועות ראש בצבעים שונים. הדבר היחיד שהבדיל בין צב לצב היה הנשקים שלהם [וכמובן גם האישיות שלהם]
בנוסף לזה הצבים היו הרבה יותר אפלים במקור מאשר בסדרה המצוירת. הם אשכרה דקרו אנשים [נינג'ות משתמשות בנשקים שלהן?! מה לעזאז-]
לכל הצבים במקור היו מסכות אדומות, לא ראו לצבים את האישונים כשהן לבשו את המסיכות בדומה לסדרה החדשה יותר מ2003 [שהיא בניגוד לישנה הרבה הרבה הרבה יותר קרובה למקור]
את הקומיקס יצרו 2 אנשים בעצמם, לא שום חברה גדולה כמו מארוול או DC
הקומיקס לא היה ממש לילדים, כמו שציינתי כבר הייתה בו אלימות והיה בו דם [לא ממש נורא אבל עדיין דם] והוא היה בעיקרון פרודיה על קומיקסים אחרים
לדוגמה, הידעתם שהמקור של צבי הנינג'ה ממש דומה למקור של דרדוויל?
בקומיקס המקור של צבי הנינג'ה הוא בדיוק אותו דבר כמו של דרדוויל רק שאחרי מה שקרה לדרדוויל המיכלית הרדיואקטיבית נופלת לביוב וצבי הנינג'ה וספלינטר עוברים מוטציה
הם שינו את זה קצת בסדרה המצוירת הסנוטלגית שכולנו זוכרים, אולי כי הם פחדו שמארוול יתבעו אותם, לא יודע
גם השם של ספלינטר [שהידעתם שזה בעברית אומר "קיסם"?] הוא פארודיה, ספלינטר - המאסטר של צבי הנינג'ה, זה קיסם בעוד השם של המאסטר של דרדוויל היה המקל או משהו בסגנון
גם השם של השבט נינג'ות של השרדר, "הרגל", זה אמור לצחוק על השם של האויבים של דרדוויל, "היד"
מקומיקס אפל שמזכיר את בטמן וצוחק על קומיקסים אחרים צבי הנינג'ה הפכו לסדרה לילדים קטנים, גיבורי על אוהבים פיצה לבושים צבעוני
הידעתם שבמקור אפריל אוניל לא הייתה כתבת חדשות?
הידעתם שלאחרונה ניקולודיאון קנו את הזכויות לצבי הנינג'ה, והולכת להיות סדרה חדשה ב2012 שתהיה כמו ג'ימי ניוטרון והסרט האחרון [לא טרטלס פוראבר] ושרק ומדגסקר - CGI, אנימציה ממוחשבת?
הידעתם שיש סרט של צבי הנינג'ה, יותר ספיישל האמת, בשם טרטלס פוראבר [צבים לנצח] שמארגן מפגש בין הדמויות מהסדרה הישנה והסדרה החדשה? זה סרט ממש יפה יש אותו ביוטיוב אני ממליץ!
הוא כנראה הדבר האחרון שנקבל שבו יופיעו הצבים הנוסטלגיים היות וניקולודיון קנו את הזכויות עכשיו והולכים לעשות סדרה חדשה..
הידעתם שבמהלך הסדרות השם צ'ט מופיע הרבה ויש שמועה שזה השם של הילד שהצבים היו שלו לפני שהם נפלו לביוב?
הידעתם שהגילאים של הצבים או האם הם באמת אחים או לא לעולם לא אושר לגמרי על ידי היוצרים של צבי הנינג'ה?
בסדרת לייב אקשן "המוטציה הבאה" אומרים שהם לא אבל זה סתם כדי שהם יוכלו להתחיל אם אחותם, וונוס שזה הסדרה היחידה שבה הופיעו ושהיוצרים הגדירו אותה כטעות
ויש עוד מלא הרבה יותר מעניינים אני פשוט קצת עייף די לילה עכשיו לול סליחה
תודה - החכמנו!
AROL200
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהתקבלו: 118

הזכרתם כאן את זהו זה, למעשה עשו פארודיה על כל תוכנית שהיתה(נוסטלגית מן הסתם).
סרט יום שישי, הדרדסים וסאדם חוסיין-גארגמל(הברקה מעולה עם ספריי הסיוטים), הסדרה דאלאס,
סטארצקי והאץ וגם על הסרט הראשון של באטמן עם מייקל קיטון. לדעתי, דובלה גליקמן בתפקיד הגו'קר
לא פחות מוצלח מג'ק ניקולסון.
סמל אישי של משתמש
moomin_manager
מנהל האתר
מנהל האתר
נקודות: 37,708 
תודות שהוענקו: 276
תודות שהתקבלו: 881

AROL200 כתב:הזכרתם כאן את זהו זה, למעשה עשו פארודיה על כל תוכנית שהיתה(נוסטלגית מן הסתם).
סרט יום שישי, הדרדסים וסאדם חוסיין-גארגמל(הברקה מעולה עם ספריי הסיוטים), הסדרה דאלאס,
סטארצקי והאץ וגם על הסרט הראשון של באטמן עם מייקל קיטון. לדעתי, דובלה גליקמן בתפקיד הגו'קר
לא פחות מוצלח מג'ק ניקולסון.
השמטת את ספינת האהבה כמובן
סמל אישי של משתמש
amit1989
מנהלים
מנהלים
נקודות:
תודות שהוענקו: 138
תודות שהתקבלו: 200
יצירת קשר:

מקגייור, טיסה נעימה, סיפורים לשעת לילה מאוחרת, דג ושמו וונדה, בשידור חוקר/כלבוטק, משפחת קוסבי, משפחת אדאמס, צבי הנינג'ה, רמבו, לורל והארדי, צ'רלי צ'פלין, האחים בלוז, טרזן, רחוב סומסום, פרפר נחמד, שעת כושר, פיצוחים, קשר משפחתי, מסע בין כוכבים, סיפור הפרברים, ג'יימס בונד (הדמות והשחקנים שלו) ועוד.
inbal_y
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:

ידעתם שיפה גבאי עמי ויינברג(אחד מהשחקנים שגילמו את ענן בקשת וענן וכן דיבב את שפיץ העכבר מגינת ההפתעות ובעוד סדרות ותוכניות נוסטלגיות קשרים מצויירים ששם גילם את הדינוזאור הופה היי ודובוני אכפת לי) ונתן נתנזון שיחקו בסדרת הנוער השמיניה?

אם תרצו תמונות שלהם משם אשים
סמל אישי של משתמש
amit1989
מנהלים
מנהלים
נקודות:
תודות שהוענקו: 138
תודות שהתקבלו: 200
יצירת קשר:

גם דור צווינגבוים שעשה את שלומ'קה מקופיקו.
inbal_y
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:

כן אבל זה יותר ידוע
על השאר גיליתי רק אתמול לא זיהיתי אותם
חיפשתי עליהם באינטרנט
Nir
נקודות:

הידעתם שאת הקול של "מאדאם ווב" [אני לא זוכר איך קוראים לה בעברית, סליחה] מהסדרה המצויריית של ספיידרמן עושה אשתו של סטן לי, זה שיצר את ספיידרמן?
תמונה
משמאל בתמונה הזאת זה "מאדאם ווב" ^
גם בניגוד לסדרות מצוירות אחרות שלפעמים יש בהן בעיות של זכויות יוצרים וכאלה בסדרה המצוירת של ספיידרמן מ1994 ניתן היה להשתמש די בכל יקום מארוול לפי מה שקראתי
וגם ספיידרמן לא הורג, בסרטון המצויר הדבר הכי קרוב ל"אני אהרוג אותך!" או מוות ודברים כאלה זה שמישהו אמר "הייתי הורג בשביל ההזדמנות..." כצורה של ביטוי
וגם זה נראה לי היה אחד הרעים

אה ודרך אגב, כתבתי בהודעה הקודמת שלי שהסדרה שתהיה סדרת אנימציה ממחושבת בדומה לסרט מ2007 של צבי הנינג'ה תהיה ב-2012
אבל עכשיו אני רואה באתר הרשמי של הצבים [http://www.ninjaturtles.com/] שזה יהיה כנראה ב2011
אה ואם כבר צבי הנינג'ה זוכרים את הסרטים הראשונים? אלה שהיו בלייב אקשן, לא באנימציה ממחושבת? גם ניקולודיאון כנראה כי לפי מה שכתוב פה-
http://www.newsinfilm.com/2010/08/23/ir ... es-reboot/
[הלינק הזה הוא מהאתר של הסטודיו שיצר את צבי הנינג'ה, אז אני חושב שזה מידע שניתן לסמוך אליו]
הולך להיות סרט לייב אקשן, כמו הסרטים הישנים ^^ רק שזה "ריבוט" אז כנראה שזה לא ימשיך אותם

וגם הידעתם שיש סרט תלת מימד למומינים? הוא בסגנון של הסדרה הישנה יותר ולא זאת שאנחנו מכירים-

אבל העלילה אמורה להיות דומה לזאת של הסרט והספר על כוכב השביט שבטח חלק מכם מכירים

הידעת? ב-2011 מתוכנן לצאת סרט מלך האריות בתלת מימד
באחת הסצינות בגירסת ה-VHS וה-LaserDisc של הסרט המקורי, נראית המילה "SEX" ברקע בשמיים,‏ אשר בהמשך האקטיביסט השמרן דונלד וילדמון קבע כי זהו מסר סמוי אשר נועד לקדם הפקרות מינית. אנימטורים של הסרט, עם זאת, ציינו כי האותיות הם למעשה "SFX" (קיצור נפוץ של "אפקטים מיוחדים"), ונוצרו על ידי מחלקת ההנפשה של האפקטים המיוחדים בסרט. עקב המחלוקת שנוצרה, הסצנה הוסרה מגרסאות ה-DVD וה-VHS של הסרט.
זה מויקיפדיה של מלך האריות ^

הידעתם שיש סרט מצויר בשם הדבר ["הדבר" / THE THING מארבעת המופלאים] פוגש את פרד וברני [ממשפחת קדמוני]? או ההפך, אבל זה לא הפואנטה
לפי מה שהבנתי הם לא באמת ממש נפגשים בסדרה וזה אימוץ ממש לא מדויק של "הדבר" אבל עדיין.. מה הקשר בינהם?
הוא מאבן והם מעידן האבן, אז מה? סופרמן עף, צוות רוקט עפים לשמיים בסוף פרקים של פוקימון. צריך לעשות סדרה "ג'סי וג'יימס פוגשים את סופרמן"?
תמונה
פשוט מגוחך לדעתי tzohekryhg

שמעתם פעם על "קימבה האריה הלבן"?
משהו אומר לי שדיסני כן...
קימבה האריה הלבן הייתה מאנגה [קומיקס יפני] שכנראה מאוד השפיעה על מנגות אחרות ואהבו אותה בקיצור..
היה לה גם אנימה בשנות ה60 נראה לי [סרט מצויר יפני]
אבל מה זה קשור לנוסטלגיה?
תראו-
http://www.kimbawlion.com/60ani5.html
http://www.kimbawlion.com/rant2.htm
אתם לא חייבים לקרוא אם לא בא לכם אבל תסתכלו על התמונות
אתם ברצינות יכולים להגיד שאין דימיון?
דיסני מכחישים ואומרים שהם לא שמעו על זה בכלל עד אחרי שמלך האריות יצא..
לא שזה עושה את מלך האריות לא טוב או משהו בעיניי חח

אממ אין לי עוד ואני עייף.. שוב
סליחה אם זה קשור באופן עקיף מדי לסדרות נוסטלגיות
שלח תגובה