אילו תכניות אהבתם לראות בחופש הגדול בשנות ה-90?

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
Video Power
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 34
תודות שהתקבלו: 5

שלום חברים!

אז החופש הגדול הגיע ולצערי אני (ובטח רוב החברים כאן) כבר לא חלק ממנו (אלא אם יש לכם כבר ילדים :grin: )
אבל התקופה הזו גרמה לי להיזכר בימי החופש הגדול שהיינו צופים בטלוויזיה מהבוקר עד הצהריים כי תמיד היו תכניות טובות וגם כאלה שהיו משודרות רק בחופש..

אני אישית זוכר ממש את "ערוץ הכלבים" שהיו בו שידורים של התכניות: באי הקסום, מיצי מימי ועוד, החבורה, התחנה הקטנה, תינוזאורים בפעולה, במצולות הים עם דלפי, הטבע שבחיות הפרא, חנות הקסמים, באדג'י, קלימרו.

אילו תכניות אתם זוכרים מהחופש הגדול? ובאיזה מהן אהבתם לצפות?
מישהו זוכר איזה תכניות היו "אקסקלוסיביות" לחופש הגדול ולא היו משודרות בימי חול?
מוזמנים לשתף בקישורים לתכניות/פתיחים, סיפורים או או סתם זכרונות מימי החופש הגדול של שנות ה-90 המעולות :)

סמל אישי של משתמש
Din4
נקודות:
תודות שהוענקו: 141
תודות שהתקבלו: 88

Video Power כתב: 04/07/2022 18:04:08 שלום חברים!

אז החופש הגדול הגיע ולצערי אני (ובטח רוב החברים כאן) כבר לא חלק ממנו (אלא אם יש לכם כבר ילדים :grin: )
אבל התקופה הזו גרמה לי להיזכר בימי החופש הגדול שהיינו צופים בטלוויזיה מהבוקר עד הצהריים כי תמיד היו תכניות טובות וגם כאלה שהיו משודרות רק בחופש..

אני אישית זוכר ממש את "ערוץ הכלבים" שהיו בו שידורים של התכניות: באי הקסום, מיצי מימי ועוד, החבורה, התחנה הקטנה, תינוזאורים בפעולה, במצולות הים עם דלפי, הטבע שבחיות הפרא, חנות הקסמים, באדג'י, קלימרו.

מוזמנים לשתף בקישורים לתכניות/פתיחים, סיפורים או או סתם זכרונות מימי החופש הגדול של שנות ה-90 המעולות :)
העליתי לא מזמן ליוטיוב רצועה כמעט מלאה של רוב התוכניות שציינת. אם לא יצא לך לראות עדיין תהנה :slightly_smiling_face:

סמל אישי של משתמש
Video Power
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 34
תודות שהתקבלו: 5

Din4 כתב: 04/07/2022 18:32:28
Video Power כתב: 04/07/2022 18:04:08 שלום חברים!

העליתי לא מזמן ליוטיוב רצועה כמעט מלאה של רוב התוכניות שציינת. אם לא יצא לך לראות עדיין תהנה :slightly_smiling_face:

ווואו מעולה! תודה רבה :)
שם את הוידאו שירוץ בטלוויזיה במהלך היום :)
שלח תגובה