הבאטמן - למישהו יש מידע על הדיבוב העברי?

שלח תגובה
Dadey
נקודות:
תודות שהוענקו: 91
תודות שהתקבלו: 16

היי, אני מחובבי DC וסדרות באטמן בכלל. בעיקר אוהב את באטמן הסדרה המצוירת שדיבב ויקי תבור את באטמן.

לאחרונה גיליתי שדיבבו גם את הבאטמן The Batman - הסדרה היותר מתקדמת של DC ושנדמה לי שזו היתה גם עבודת הדיבוב של תבור כבאטמן. מישהו ראה את הסדרה? האם היא דומה לבאטמן הסדרה המצוירת? איפה דובבה?

לא יודע איך פספסתי את הדיבוב שלה??

אעריך כל מידע שיש כאן.

סמל אישי של משתמש
Dayenu
נקודות:
תודות שהוענקו: 125
תודות שהתקבלו: 4

הי,
אני גם מעריץ שרוף של באטמן הסדרה המצויירת! ואין על ויקי תבור בתור המדבב.
לגבי הסדרה The Batman, אין לי מושג מי היה המדבב של באטמן אבל אני יכול להבטיח לך שהיא לא דומה בכלל לסדרה הנוסטלגית משנות התשעים, לא מבחינת האנימציה, לא מבחינת העלילה, לא המוזיקה ולא הדיבוב. מה שנקרא באטמן משנות התשעים לא רואה ממטר את הסדרה הזו.
Dadey
נקודות:
תודות שהוענקו: 91
תודות שהתקבלו: 16

Dayenu כתב: 02/05/2022 22:08:35 הי,
אני גם מעריץ שרוף של באטמן הסדרה המצויירת! ואין על ויקי תבור בתור המדבב.
לגבי הסדרה The Batman, אין לי מושג מי היה המדבב של באטמן אבל אני יכול להבטיח לך שהיא לא דומה בכלל לסדרה הנוסטלגית משנות התשעים, לא מבחינת האנימציה, לא מבחינת העלילה, לא המוזיקה ולא הדיבוב. מה שנקרא באטמן משנות התשעים לא רואה ממטר את הסדרה הזו.
תודה. הבעיה היא שלא חושב שהיא שודרה מעבר לפעם או פעמיים בערוץ הילדים ובגרסה שיצאה ב-DVD הוחלפו חלק מהמדבבים ובראשם גיורא קנת בתפקיד הגו'קר. אבי אוריה שדיבב את אלפרד הוחלף ביהויכין פרידלנדר והיו עוד כמה. הגרסה של ערוץ הילדים הופצה בשש קלטות וידאו אבל בעיקר את החלקים האחרונים 4-6 קשה להשיג....
סמל אישי של משתמש
Dayenu
נקודות:
תודות שהוענקו: 125
תודות שהתקבלו: 4

לי חסרות קלטות 3,4 ו -6 :(
אני לא מבין למה החליפו את המדבבים בגרסת הDVD. בעיניי דיבובים לא מוצלחים.
גיורא קנת בתור הג'וקר היה מדהים ולא נופל מהמקור.
לשמחתי נירבס הצליח להעלות חלק מהפרקים לאתר, מקווה שעם הזמן יימצאו כל הפרקים עם הדיבוב הישן.
יצאו גם קלטות של באטמן הדור הבא ,שהייתה גם מוצלחת בעיניי, אבל חוץ מהסרט "שובו של הג'וקר" וסרט נוסף שמאגד את שלושת הפרקים הראשונים בסדרה לא הצלחתי להשיג קלטות נוספות.
שלח תגובה