דוסון קריק עלתה מחדש בנטפליקס (חו"ל) במסך רחב ובאיכות משופרת (Remastered)

שלח תגובה
ntk100
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 26
תודות שהתקבלו: 21

שונה לא מזמן ל- 16:9, התמונה הרבה יותר חדה (נראה לפחות 1080p) ו.. בונוס: החזירו גם את המוזיקה המקורית משיר הפתיחה (לא בדקתי על קטעי מוזיקה נוספים מהפרקים אבל ייתכן שגם זה). כתוביות בעברית עדיין אין (וגם נראה שלא זמין בישראל).
מישהו פה זוכר את הסדרה? אני זוכר בעיקר קטעים ושיר הפתיחה אבל ראיתי את הפרק הראשון (לפני שעלתה הגרסא הזו) ודווקא היה חמדמד.
האם לדעתכם תצפו בסדרה שוב?
סופ"ש נעים =]

סמל אישי של משתמש
moomin_manager
מנהל האתר
מנהל האתר
נקודות: 37,708 
תודות שהוענקו: 314
תודות שהתקבלו: 898

וואו איזו הפתעה!
אז בעצם הסדרה עלתה כבר מזמן בנטפליקס אבל באמת העלו אותה מחדש באיכות טובה יותר במסך רחב.
החזירו את הגרסה האמריקאית. מה זה אומר? ששיר הפתיחה המוכר שהיה ברוב העונות אכן הוחזר, אך באירופה (כולל ישראל) בעונה ה-1 היה שיר פתיחה שונה, אז בעצם עכשיו לכל העונות שיר פתיחה אחיד (I don't wanna wait).
בדקתי את המוזיקה באופן אקראי ואכן נראה שהוחזרה המוזיקה המקורית גם לסדרה עצמה (בגלל נושא של זכויות יוצרים בהוצאות הDVD שיצאו לסדרה החליפו גם את הפסקול כולו לשירים אחרים, וזה חל גם בגרסה שהעלו לשירותי הסטרימינג בארה״ב לאחר מכן).
מה שכן, הבחנתי בשיר אחד שכן הוחלף, אז כנראה זה 90%-99% כמו במקור.
באנגליה אגב כשהסדרה משודרת מעת לעת, משדרים את הגרסה המקורית עם כל המוזיקה והשירים המקוריים כפי ששודרו גם בישראל.
אפשר להבין שאני מחובבי הסדרה, גדלתי עליה ונהניתי לשוב ולצפות בפרקים מסויימים גם שנים לאחר מכן.
אני לא יודע אם עברה את מבחן הזמן (לעומת בנות גילמור שעדיין נחשבת לסדרה מאוד נצפת בנטפליקס) אבל עדיין חמודה מאוד ונחשבת לפורצת דרך בזמנו.
שלח תגובה