אירוח יסמין גמליאל בפורום בומרנג!

נעול
סמל אישי של משתמש
moomin_manager
מנהל האתר
מנהל האתר
נקודות: 37,768 
תודות שהוענקו: 211
תודות שהתקבלו: 863

שליחה על ידי moomin_manager »

שלום חברים!
אנחנו מתחילים, במה שאנו מקווים יהפוך למסורת קבועה,
ומביאים לכם מדבבים אהובים אשר תרמו את קולם לדמויות אהובות
מהסדרות הנוסטלגיות בעבר...

הראשונה שמתארחת אצלנו בפורום היא יסמין גמליאל
הזכורה לרוב כשליש משלישיית מנגו, יוצאת להקת פיקוד צפון, אשר מלבד זאת
תרמה את קולה רבות להמון סדרות מצויירות, הן בדיבוב והן בשירה.

בין הסדרות בהן כיכבה:
חבורת הצב המעופף (טוטי, הנסיכה דמיה)
האופנוברים ממאדים (שארלין "צ'רלי" דייווידסון, שרה את שיר הפתיחה)
סיפורי ספר הג'ונגל
ג'ם בג'ם וההולוגרמות
אקסמן
ועוד ועוד ועוד...

אתם מוזמנים לכתוב כתגובה לאשכול זה שאלות רלוונטיות לנושאי דיבוב, משחק, שירה, ושאלות אודות עברה המקצועי

רועי :wink:

KONSKER
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:

שליחה על ידי KONSKER »

לא ידעתי שהיא עשתה חלק מהקולות האלה דמויות אהובות :D

רציתי לשאול ולדעת איך זה לדובב דמויות

MICHALG
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:

שליחה על ידי MICHALG »

גם חברתה משלישיית מנגו, מיכל צפיר, דיבבה. הופיעה בעץ השירים, תוכניות ארוח בהורים לתינוקות. רעיון נחמד לשמוע על המדבבים, שהם לא פחות חשובים

KONSKER
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:

שליחה על ידי KONSKER »

תמיד מעניין לשמוע על מדובבים כדי לדעת על הסדרות שבהם הם עשו דיבובים לכל מיני דמויות :D

סמל אישי של משתמש
Shealtiel Kwak
ראוי לשבח
ראוי לשבח
נקודות:
תודות שהוענקו: 1
תודות שהתקבלו: 52

שליחה על ידי Shealtiel Kwak »

היי יסמין!
כמה שאלות לי אלייך...

1. איך נכנסת לקריירת הדיבוב? כלומר איך הכל התחיל?...
2. ספרי קצת על התהליך והחוויה של הדיבוב מנקודת המבט שלך... כלומר, כולם יודעים בערך איך זה הולך אבל כמו שנאמר כאן, זה תמיד נחמד לשמוע את זה מאנשים שכבר עסקו בזה בעבר...
3. איזה דמות מבין הדמויות שדיבבת הכי נהנית לדבב? למי הכי התחברת ולמה?
4. שאלה קצת מצחיקה אבל היא די מעניינת... את שומרת אצלך באדיקות את כל הפרוייקטים שדיבבת בהם (סרטים, פרקים מסדרות וכאלה), או שמבחינתך תרמת את קולך לעניין וזה הספיק לך? :mrgreen:
5. ושאלה אחרונה קצת לא קשורה לנושא הפורום, אבל מעניינת אותי אישית: זאת את שדיבבת את קולה של הנסיכה אודט בגירסה העברית של הסרט המצוייר "סוד הממלכה הקסומה 2"? סתם סיקרן אותי לדעת מיהי המדובבת שם, וקראתי איפושהו שזאת את, אז רציתי סתם להיות בטוח... (בכל זאת אין לי כל יום הזדמנות לשאול אותך את זה... ;) )

mailo101
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:
תודות שהתקבלו: 1

שליחה על ידי mailo101 »

השאלות שאני מעוניין לשאול:
מה ההבדל בין לדבב דמות רעה לדמות טובה ומדיבוב של איזו מהן את יותר נהנית?
איזו סדרה מאילו שדיבבת אהבת יותר? איזו דמות שדיבבת הכי אהבת?
כשהתחלת לביים קולות(לראשונה ראיתי שעשית זאת בהיתקליף החתול) אילו תחומי אחריות ובאילו נושאים התעסקת בנוסף לאילו שמתעסקת בהם מדובבת? נהנית מדיבוב הקולות?
אם היו קוראים לך היית חוזרת לדבב?

סמל אישי של משתמש
O1A1O1
ראוי לשבח
ראוי לשבח
נקודות:

שליחה על ידי O1A1O1 »

היי יסמין, קודם רציתי לכתוב לך שאני ואני מניח שעוד רבים כאן, מאוד אוהבים אותך ואת הדיבוב הנפלא שעשית להמון סדרות מצוירות. וגם את שירי הפתיחה של רבות מהן.
רציתי לשאול אותך בקשר לשירי הפתיחה של הסדרות ששרת,כמו למשל "חבורת הצב המעופף", האם היית צריכה לעשות חזרות לפני? והאם הקלטת את השיר יחד עם הזמר והמדבב מוטי דיכנה? או שכל אחד הקליט בנפרד?

עוד שאלה שתמיד רציתי לשאול מדבבים של פעם, האם הילדים שלך צפו בסדרות מצוירות שדיבבת? ואם כן, האם הם זיהו את קולה של אימם?

והשאלה הכי חשובה שרציתי לשאול היא בקשר לסדרה "חבורת הצב המעופף", היא שודרה בערוץ ג'וניור (ובעבר גם בערוץ 1 במסגרת תכניות הילדים והנוער) אך הפרק האחרון בסדרה לא שודר, הערוץ ניסה למצוא את הפרק אבל ללא הצלחה. אז חשבנו לשאול אותך בקשר לזה. אולי את יודעת אל מי ניתן לפנות ואולי יש לך קשרים שבעזרתם נוכל למצוא את הפרק שהפך לממש נדיר. נשמח לכל עזרה ממך בנושא.
באותה הסדרה דיבבו גם מיכל ויואב צפיר, רציתי לשאול האם את הדיבוב עשיתם ביחד או שכל אחד דיבב בנפרד?

ועוד שאלה קטנה- האם את עדיין בקשר עם מיכל צפיר ומירי נבו? והאם יש סיכוי שלהקת מנגו הנפלאה תתאחד?

KONSKER
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:

שליחה על ידי KONSKER »

אני רציתי לשאול איך הגעת לדובב את הדמויות האלה ורציתי גם לדעת איך עשית את הקולות לכל אחת מהדמויות :D

zg123
ראוי לשבח
ראוי לשבח
נקודות:
תודות שהוענקו: 10
תודות שהתקבלו: 3

שליחה על ידי zg123 »

שלום יסמין הנפלאה!

ראשית כל הרשי לי לציין שיש לך קול מדהים. אני תמיד נהנה לשמוע אותך עוד בתקופה שהיית זמרת וגם בתקופה שהיית מדבבת.

- איך הגעת לדיבוב וכיצד עברת לבמאית קולות בתחום? את זוכרת את החוויה הראשונה? מה היתה התוכנית הראשונה שדיבבת?
- היתה תקופה בה כיכבת בקולותיהם של המון תוכניות לילדים ואז פשוט נראה כי הפסקת לגמרי להתעסק בזה. האם את רואה את עצמך חוזרת לתחום או שמיצית לדעתך?
- יצא לך לשמור עבודות דיבוב שביצעת? פרקים של נבחרים של תוכניות וכדומה? יש סדרות מסויימות שקרובות לליבך יותר מאחרות?
- האם נהנת יותר לשיר שירי פתיחה או לדבב דמויות? הבנתי שבדיבוב כל אחד מקליט את הטקסט לבד- האם כך גם בשירים?
- אשמח מאוד אם תרחיבי קצת בנושא העבודה שלך על התוכנית ג'ם וההולוגרמות. התוכנית הזאת מאוד שונה משאר תוכניות הילדים מכיוון ובכל פרק הופיעו 3 שירים אשר את וסיון שביט הקלטתן במיוחד לצורך הפרק. איך היתה העבודה על השירים ודיבוב הדמויות בסדרה הזאת? גם כתבת את המילים עם זיו סידי וגם עבדת שם עם כל חברותייך מלהקת מנגו (מירי נבו ומיכל נחמן צפיר) - האם ראית את התוכנית הזאת כמשהו שונה ממה שעשית עד אז או כ"עוד תוכנית שאני מופיעה בה" :*)
- לתוכנית מסיפורי ספר הגונגל ששרת בה את שיר הפתיחה ודיבבת את לורי הזאבה היתה החלטה לדבב רק 26 פרקים מתוך 52 והשאר לא דובבו עדיין. יש לך מושג מה קרה שם מאחורי הקלעים ולמה החלטה כזאת התקבלה?
- בעשרים ומשהו הפרקים הראשונים של אקסמן דיבבת את רוג (באופן מקסים יש לציין) אולם בשלב כלשהו הדיבוב הוחלף לחלוטין. (כנראה שהפרקים המתקדמים יותר דובבו כמה שנים מאוחר יותר) מה דעתך על תופעה כזאת? לי אישית קולך היה חסר מאוד בפרקים המתקדמים יותר
- עם מי מאוד נהנת לעבוד בתעשיית הדיבוב?
- דיבבת גם דמויות טובות וגם דמויות רעות בסדרות. מה אהבת יותר?
- עבדת המון באולפני זאונד שלא קיימים עוד. האם יש לך מושג עם מי או איך אפשר ליצור קשר עם אנשים משם על מנת לקנות פרקים של סדרות או קלטות שהאולפנים הפיצו פעם למכירה.
***תודה על הכל ותודה על כל הכיף שאת עושה לי כל פעם שאני צופה בסדרות שדיבבת :)

סמל אישי של משתמש
O1A1O1
ראוי לשבח
ראוי לשבח
נקודות:

שליחה על ידי O1A1O1 »

שלום לכולם,
רציתי לעדכן אתכם שהראיון עם יסמין לא עומד במקום והוא די בתהליכים מתקדמים.
ריכזנו לה את כל השאלות בתימצות (אבל אל דאגה לא פסחנו על אף שאלה) ושלחנו לה אותן במייל.
היא השיבה לנו שהיא מבטיחה לענות על כל השאלות בהקדם.
וכמובן שאנחנו נפרסם כאן את התשובות.
לצערנו יסמין לא הצליחה להסתדר עם המדיה והיא קצת הסתבכה, לכן נאלצנו לבחור בדרך המייל.

נעול