סדרות אשר כולנו אהבנו אך יתכן ושכחנו

שלח תגובה
ROEED1
בדרך הנכונה
בדרך הנכונה

סדרות אשר כולנו אהבנו אך יתכן ושכחנו

שליחה על ידי ROEED1 » 12/10/2011 14:58:32

אני יודע שחלק מהתוכן הבא אמור להיות בדף הביקוש או משהו בסגנון...אך אני חושב שאחרי שתקראו הכל תבינו את התכלית של ההודעה הזו.

ישנם כמה סדרות "מסכנות" שלא זוכות להורדה, צפייה או משהו בסגנון, וזאת מכיוון שאין להשיגם או שאולי עוד לא הועלו על המוקד.
סדרות רבות מהימים שהיינו קטנים עוד קיימות בתודעתנו, חלקינו זוכרים אותם יותר וחלקינו פחות... החלטתי לרשום כמה מהם שעולים לי בראש, כמה מהפחות פופאלריות באתר ובנושאים הרשומים בפורמים, וזאת על מנת בשאיפה למלא אחר שתי מטרות: האחת כמובן אישית. אני נורא אהבתי את הסדרות הבאות ואשמח מאוד אם איך שהוא הם יושגו.
והשנייה היא בשביל אנשים ששכחו מהסדרות הללו, או שויתרו מראש... או שלא הכירו ויתעניינו ברגע זה וכך אולי נגביר את המודעות ואף אולי נזכה למשהו מהסדרות הללו.
חשוב לי לציין שקיימת הסתברות וחלק מן התכנים מטה נמצאים בפורם תורמים אך כמובן שמי שאין לו גישה לא יכול לדעת על כך.

אז בלי לטחון מים יותר מידי אכתוב רשימת סדרות חלקית שעולות בזכרוני ואכן זקוקות נואשות לאדם נדיב שאולי איפה שהוא קיים ויעלה אותן...( מי שנזכר בעוד כאלו מוזמן לכתוב כתגובה)

*הזיפתונים - הסדרה המצויירת מדברת על שלושה(אם אני לא טועה 2 גברים ואישה שהיא השולטת) שמחפשים כל הזמן לזהם את הסביבה... ומישהו נלחם בהם רק שאני לא זוכר מי...

השיר הלך משהו כזה:
הזיפתונים אנחנו, הכל מלכלכים,
פח אשפה שפכנו, הרגשנו מלכים.
נזהם אוויר ומים, נלכלכך ימים עד חוף
אם תרצו וגם אם לא ... זה יהיה הסוף...

לא מתחייב למילים כי אני זוכר במעורפל אבל די בסגנון...

* החתולים הסמוראים - אמנם זה חרוט היטב בתודעה שלנו וכולנו זוכרים ומכירים, אך עדיין לא זכינו לפרקים מדובבים של הסדרה המעולה הזאת. המדובר הוא על שתי חתולים ועוד חתולה אחת שהם לוחמים סמוראים והם נלחמים ברשעים(גבון וכד') . סדרה מאוד מוכרת ואהובה לכולנו שאכן זקוקה נואשות להימצאות אצל אדם אחד צדיק בישראל.

* שלושת המוסקיטרים - אולי עוד אחת מהסיפורים היותר עצובים. סידרה זו מוכרת מאוד אך כל כך קשה להשגה, ולא זכינו לראותה עדיין באתר(עד כמה שידוע לי). המסופר הוא כמובן הסיפור על שלושת המוסקיטרים אשר חיו בצרפת, רק שהסיפור מועבר אלינו על ידי בעלי חיים, כאשר שלושת המוסקיטרים הם בעצם כלבים. אין יותר מידי מה לפרט כי את הסיפור של שלושת המוסקיטרים ודרטניאן כולנו מכירים.

* עמיקו וחבריו - "לא רוצה להיות שחקן קולנוע... לא רוצה כל חיי להסתתר, גם לא נשיא שבקולו חובה לשמוע, רק חבר שלכם ולא יותר..." עמיקו זהו הסיפור על הילדון שמטייל בין הזמנים וכך מועברת לנו ההיסטוריה פחות או יותר דרך הנער המקסיקני המתוק הזה. את עמיקו דיבבה מיקי קם, ולצערינו גם את זה קשה מאוד להשיג ולא זכינו לראות בשנית כבוגרים ולא כילדי שנות ה-90 המאוד מוקדמות.

* ניצנוצים/ ניצנץ - טוב הסידרה הזאת עברה שתי גירסאות אבל בגדול זה אותה הגברת בשינוי אדרת... הסיפור הוא על רובוט קטן כזה שלוקח את חברו הילד לטייל בכל מיני מסעות בעולם האמיתי הסדרה הייתה משולבת בין מצוייר לבין אמת... ראיתי לנכון לצרף את מילות השיר לאלה ששכחו מהסידרה... אני אישית מאודדדדדדדדדד הייתי רוצה לראות אותה שוב....

שמעו מה שאומרים עליו הוא בא לכאן בשביל החלב,
הוא גר אי שם על פני כוכב, ומנצנץ באור שובב.
אם תסתכלו על כפתוריי, תראו כמה יהיה כדאי,
אז מה עושים?! זה קצת מפחיד האם הוא אוייב, אולי ידיד?!
איתו תוכלו הכל לראות... חידושים ורעיונות!!!
נטייל עם ניצנץ ניצנץ ניצנץ...

* מקורי וחבריו - אואה זאת סידרה שבעצם בעקבותה קם הריאלטי הישרדות, כאשר מקורי היה מנהיג השבט או גיא זוארץ חחח. חבורה של בעלי חיים סטלנים הייתי אומר יושבים באי בודד ושורדים... לרוב בצפייה בטלויזיה בשדרנית היפיפיה... כמובן שיש את הנחש על תקן הרשע... עוד סידרה שממש הייתי מתתתתתתתתתת לראות בשנית!!!
מילות השיר בקצרה: " בלב ים יש אי קטן שבאטלס לא סומן, החיים בו נעימים אם כי קצת מסוכנים.
מרחוק ניראה עזוב, אבל יש בו גם יישוב שם גר מקורי וחבורתו.
על כל אחד מהידידים, מוטל שם למלא אחר התפקידים...
בטנון ופולו טמבה גם, מקורי מפקח על כולם..."

* דביבוני היער הירוק - הסדרה מספרת על אליחדק וחבריו דביבונים החיים ביער והמסעות וההרפתקאות שהם עוברים. הסדרה נורא נורא ישנה וחלקינו הרב לצערינו, אפילו לא זוכר אותה בכלל.

* מסביב לעולם בשמונים יום - כמובן אני מדבר על הסדרה המדוברת והכל כך מבוקשת על ווילי פוג, פספרטו, טיטו וכל היתר המדומים לבעלי חיים בסדרה. מי לא מכיר את הסיפור על ההתערבות של ווילי להקיף את העולם בשמונים יום... אז קדימה בואו ננסה בשמונים יום לארגן פרק מדובב של הסדרה - חחחח כן אה?!

* ילד דרקולה - לא יאומן אבל הייתה סידרה כזאת!!! ואני מאוד מאוד אהבתי אותה!!! כמובן הסיפור הוא על ילד דרקולה שהוא ערפד והוא ישן בארון מתים:) אין לי לצערי הרבה מידע על התוכנית הזו, כי היא לא הייתה בין המדוברות ביותר, אבל הייתה מעולה!!!

* כפפת המשאלות - בעבר פתחתי הודעה על כך... הסיפור על הילד (שבעצם הוא מעין דמות של מקולי קאלקין אשר בהתחלת כל פרק היה מסביר לנו על הפרק כמקולי האמיתי) אשר מוצא כפפת בייסבוק שמעניקה לו משאלות על ידי בקשתן שלוש פעמים ודפיקה בכפפה.

* מחנה מפלצות קטנות - איזו סדרה מעולה... מחנה קיץ של ילדיהם של פרקנשטיין, דרקולה, איש זאב ועוד...
סדרה מאוד מגניבה שגם אין לה הרבה מודעות.

* פיף ותלתול - סדרה שהייתה קיימת בטלויזיה בדיבוב לפני שנות ה-90, לדעתי סוף שנות ה-80 והסיפור הוא על כלב ועל חתול :smile:

* איפה אפי?! - הסיפור המופלא על הילד בפיג'מת פסים אדומה לבנה ועל כלבו שגם הוא לבוש באותה פיג'מה, אפי היה עובר מסעות ובתחילת וסוף כל פרק הצופים היו מקבלים תמונת מסף מלאה באנשים ופריטים ונדרשנו למצוא את אפי בתמונה.

* בוגי הבלש - אין יותר מידי מידע על הסדרה הספרדית הזו- "הו בוגי בוגי בלש פרטי שיודע כיצד ללכוד פושע..." בוגי היה חרק(חגב אולי?!) בלש ירוק לבוש בחליפת בלשים חומה והיה פותר חידות ומקרי בלשות.

* הלו ספנסר - תוכנית בובות שמדמה לדעתי אם אני זוכר נכון אולפן או משהו כזה... ספנסר היה מנחה. קטעי מעבר היו של ספנסר היו נפוצות בקלטות של פעם כמציגים של החברה של סבן.

* השלולנים - דומה מאוד לזרבובים ולדרדסים... הסיפור על יצורים קטנים החיים בביצה ביער.

כמובן שחסרים עוד ברשימה... עוד רבים וטובים... כמובן גם שבאתר שלנו קיימים פרק או שתיים על דנבר הדינוזאור האחרון, על פשושון, על היער הירוק, על אלף ואחת אמריקות, חבורת הצב המעופף, קפטן אן, ועל עוד סדרות רבות וטובות, אבל לצערינו זה אף פעם לא יספיק, ותמיד נקווה לעוד!!!
אתם מוזמנים להגיב, אני אשמח... ואף אם יש לכם עוד סדרות כאלו אשמח עוד יותר אם תעלו את המודעות ותכתבו איזה מילה או שתיים עליהם אולי משלוש יוצא אחד?! אולי מכל מה שנרשום נשיג איזה מידע כלשהו או פרק - הלוואי... כל שנבקש לו יהי!!!

סמל אישי של משתמש
rayman3
בדרך הנכונה
בדרך הנכונה

שליחה על ידי rayman3 » 12/10/2011 18:52:33

מה עם הבאבאדים שכחת? היצורים הקטנים האלו בעלי כוחות קסם שעפים בספינה מעופפת בחלל ועוזרים ליצורים מכוכבים אחרים זה היה בערוץ 1

noshnosh
משתמש רגיל
משתמש רגיל

שליחה על ידי noshnosh » 12/10/2011 21:17:45

מה זה באדבאדים?
ויש את באדג'י המטוס עם עוד כל מיני מטוסים בשדה תעופה
ויש גם את איש התפוח הסדרת אימה המפחידה הזאת
בבאי אף אחד פה לא מדבר על זה
ויש גם את הזרבובים אלה שגרים מתחת לים
גם דלפי הדולפין
והיה גם פעם הביגבגים החרקים לא מצויר אבל בהחלט נוסטלגי

ROEED1
בדרך הנכונה
בדרך הנכונה

שליחה על ידי ROEED1 » 12/10/2011 23:12:10

צודקת!!! את האמת לא רציתי להעמיס את כל הסדרות הללו כי רציתי שעוד משתמשים ישתתפו בטופיק...
דלפי יש בנקודות להורדה 2 פרקים אם אני לא טועה ובבאי אחד... אין ספק שזה מעט אבל לפחות זה...

סמל אישי של משתמש
מני.מן
תורמים
תורמים
תודות שהתקבלו: 3

שליחה על ידי מני.מן » 13/10/2011 08:28:03

מה זה באמת הבאבאדים ?
מישהו יודע אם קיים פתיח כלשהו בשפה זרה ביוטיוב ?

מסעות סינבד המלח!
סידרת הרפתקאות ואקשן פשוט מעולה! אחת האהובות עליי!
בתחילת כל פרק היה סבא זקן ששמו חכים שסיפר על שהיה קטן על מסעותיו עם סינבד המלח וקולאק (החתול שלו).
במסעותיהם אל מעבר לים הם היו נתקלים באויבים שונים ומשונים.
זכור לי פרק עם מין אישה שקראו לה מדוזה או משהו בסיגנון שגם קיימת בהרקולס אם אני לא טועה, ומי שמסתכל עליה הופך לאבן.

מייטי מקס! עוד סידרה אחת האלופות!!!!
מנגינת הפתיחה שלה פשוט קטלני! זו גם אחת מהסדרות הכי אהובות עליי.
הילד עם הכובע שהיה פותח שערים לכל מיני מקומות בכדור הארץ/כוכבים אחרים ונלחם בכל מיני אויבים.
זכור לי פרק שאהבתי במיוחד עם מין יצורים ירוקים כאלה שהזילו ריר ונדבקו לאנשים ומצצו להם תדם או משהו וככה השתלטו עליהם. כשזה קרה מייטי מקס, נורמן וורג'יל התרנגולת (סליחה תרנגול הודו חחחח) עברו המון אנשים והוציאו מהם את היצורים הדביקים האלה והרגו אותם. עוד פרק שזכור לי זה על גורילות ואני זוכר שהוא היה ממש מפחיד.
היה קטע שמייטי השאיר איזו גורילה מפחידה באיזה מקום והיא הייתה לכודה והיא הביאה כזו שאגה שבזמנו שהייתי קטן זה היה ממש מפחיד חחח... בנוסף, היה פרק עם נחשי קוברה ענקים שהיו חצי אדם חצי נחש זכור לי.
חוץ מזה, האויב הכי ותיק שלו זה גולגולת. הוא פשוט לפי דעתי הדמות הכי מפחידה מכל הדמויות של כל הסדרות המצויירות שאיי פעם ראיתי. (אפילו יותר מהגרוק במומינים חחח). זה מה שנקרא דמות מהגיהנום.

סמל אישי של משתמש
Dayenu
בדרך הנכונה
בדרך הנכונה

שליחה על ידי Dayenu » 13/10/2011 14:34:14

מני.מן כתב:מה זה באמת הבאבאדים ?
מישהו יודע אם קיים פתיח כלשהו בשפה זרה ביוטיוב ?

מסעות סינבד המלח!
סידרת הרפתקאות ואקשן פשוט מעולה! אחת האהובות עליי!
בתחילת כל פרק היה סבא זקן ששמו חכים שסיפר על שהיה קטן על מסעותיו עם סינבד המלח וקולאק (החתול שלו).
במסעותיהם אל מעבר לים הם היו נתקלים באויבים שונים ומשונים.
זכור לי פרק עם מין אישה שקראו לה מדוזה או משהו בסיגנון שגם קיימת בהרקולס אם אני לא טועה, ומי שמסתכל עליה הופך לאבן.

מייטי מקס! עוד סידרה אחת האלופות!!!!
מנגינת הפתיחה שלה פשוט קטלני! זו גם אחת מהסדרות הכי אהובות עליי.
הילד עם הכובע שהיה פותח שערים לכל מיני מקומות בכדור הארץ/כוכבים אחרים ונלחם בכל מיני אויבים.
זכור לי פרק שאהבתי במיוחד עם מין יצורים ירוקים כאלה שהזילו ריר ונדבקו לאנשים ומצצו להם תדם או משהו וככה השתלטו עליהם. כשזה קרה מייטי מקס, נורמן וורג'יל התרנגולת (סליחה תרנגול הודו חחחח) עברו המון אנשים והוציאו מהם את היצורים הדביקים האלה והרגו אותם. עוד פרק שזכור לי זה על גורילות ואני זוכר שהוא היה ממש מפחיד.
היה קטע שמייטי השאיר איזו גורילה מפחידה באיזה מקום והיא הייתה לכודה והיא הביאה כזו שאגה שבזמנו שהייתי קטן זה היה ממש מפחיד חחח... בנוסף, היה פרק עם נחשי קוברה ענקים שהיו חצי אדם חצי נחש זכור לי.
חוץ מזה, האויב הכי ותיק שלו זה גולגולת. הוא פשוט לפי דעתי הדמות הכי מפחידה מכל הדמויות של כל הסדרות המצויירות שאיי פעם ראיתי. (אפילו יותר מהגרוק במומינים חחח). זה מה שנקרא דמות מהגיהנום.

גם אני מאוד אהבתי את סינבאד ואת מייטי מקס. אני זוכר פרק במייטי מקס עם אישה שהיא מוצצת דם אבל היא לא ערפדית, והיה גם פרק של אנשי זאב...וואי כמה שזה היה מפחיד, הייתי בן 5 או 6 כשראיתי את זה

סמל אישי של משתמש
rayman3
בדרך הנכונה
בדרך הנכונה

שליחה על ידי rayman3 » 13/10/2011 21:30:26

היה גם עיר התינוקות
http://www.youtube.com/watch?v=hE0-vP1aT1Qואינוק ונוני התמנון וכתמים (משהוא כזה-סידרה שיש שם דמויות מצוירות שכול דמות בצבע יחודית מישלההפתיח זה משהוא כזה:הינה סגלגלי המלך הוא כחול זעפני הירוק שאינו יכול ליצחוק וגם קפיצי ה.... )

וגם שקית ואשפתון

ViperD
משתמש רגיל
משתמש רגיל

שליחה על ידי ViperD » 14/10/2011 23:07:21

כרמן סאן דיאגו!!!

cl4ap
מישהו זוכר?

ROEED1
בדרך הנכונה
בדרך הנכונה

שליחה על ידי ROEED1 » 15/10/2011 00:35:39

ברור גם סידרה חזקה לאן נעלמה כרמן סן דייגו

סמל אישי של משתמש
eurostar
בדרך הנכונה
בדרך הנכונה

שליחה על ידי eurostar » 15/10/2011 01:12:36

וואלה נתת רשימה של סדרות לא רעות בכלל
החתולים הסמוראים אני זוכר שבני דודים שלי מתו על זה אני לא סבלתי את זה בכלל ונראה לי שהחתולים הסמוראים שידרו לפני כמה שנים בג'טיקס (תקנו אותי אם אני טועה)
שלושת המוסקטרים זו נוסטלגיה לשמה חבל שהיא לא משודרת יותר פעם היו משדרים אותה בבקרים בערוץ הילדים היום היא מעלה אבק בארכיון וחבל :(
עמיקו היא גם סדרה מעולה אני זוכר שאהבתי אותה ואני לא זוכר מה היה בה :(
מסביב לעולם ב80 יום גם אחת הסדרות היותר טובות של פעם יש די וי די שלה בפורום, לא?
מחנה מפלצות קטנות לא שמעתי על זה אבל נשמע מעניין
וגם מאוד אהבתי את איפה אפי והכי אהבתי שיש את החלקים שצריך למצוא אותו תמיד הייתי מנסה לחפש אותו שם רץ מול המסך ומסתכל כמו טמבל
שאר הסדרות שציינת אני פחות מכיר מה שכן
ישנן עוד סדרות שפחות משותפות בפורום פה

במצולות הים עם דלפי כפי שציינו שממש אהבתי אותה ויש כמה פרקים שלה בחנות
קלימרו
דובוני אכפת לי (הישן יותר)
עיר התינוקות
קאסי לוק ומרינה
כרמן סנטייגו (מה שגם ציינו) היה נחמד שפעם היו סדרות שבאמת היית לומד בהן על העולם וקצת מרחיב את הידע שלך אפילו אם זה ברמה של ילד
אלף ואחת אמריקות (נראה לי לא מספיק מעריכים את הסדרה הזו אבל היא הייתה פשוט סדרה מצוינת שבאמת אפשר ללמוד ממנה :P )
גם מסעות גוליבר משנת 1993 הייתה סדרה טובה
מר בלופר הייתי מת על זה ומר בלופר משום מה תמיד הזכיר לי קצת בפנים את אולמרט חח :)
מוש השור
אין אין פעם היו סדרות טובותתתתת
ויש עוד בטח המון סדרות כאלו שלא עולות לי עכשיו לראש

יש גם סדרות קלאסיות שחבל שלא משותפות פה כמו:
צבי הנינג'ה, מייטי מקס, בטמן, יוגיהו (למרות שזה לא כזה ישן), גם אהבתי את סאקורה =]

בסופו של דבר תמיד כיף לחזור לילדות ולהיזכר בכל זה
וכיף שיש אתר כזה שעוזר :)

שלח תגובה