אירוח ניקו בר בפורום בומרנג! - התשובות!

נעול
סמל אישי של משתמש
O1A1O1
ראוי לשבח
ראוי לשבח
נקודות:
תודות שהתקבלו: 1

אירוח ניקו בר בפורום בומרנג! - התשובות!

שליחה על ידי O1A1O1 »

אנחנו ממשיכים במסורת והפעם המדובב שיתארח אצלנו בפורום הוא – ניקו בר!
ניקו דובב מספר רב של דמויות ביניהן האריה מ"הקוסם מארץ עוץ" ועוד דמויות משנה רבות בסדרה,
הנחש מ"אולימפיאדת החיות", "דן דין השופט", "טוב טוב הגמד". כמו כן השתתף בדיבוב של:
"טאו-טאו" ,"אבן החלומות" , "אלף ואחת אמריקות" ,"הצי'פמאנקס" ,"שוטרים וגנבים" ועוד הרבה סדרות נהדרות.
ניקו למד בסטודיו למשחק של ניסן נתיב והיה המנהל של "אולפני דאב".
כיום ניקו מנהל קורסים לדיבוב.
חברים זאת ההזדמנות שלכם לשאול את ניקו כל מה שרציתם לדעת על דיבוב ומשחק.
ניקו בר.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.

KONSKER
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:

שליחה על ידי KONSKER »

וואו יפה מדובב אהוב עליי רציתי לשאול על איך מחליטים איזה קול יהיה לאיזה דמות ורציתי לשאול איך היה לדובב את כל הדמויות האלה וגם רציתי לשאול איזה דמות שדיבבת הכי אהובה עלייך

mailo101
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:
תודות שהתקבלו: 1

שליחה על ידי mailo101 »

איך היה המעבר מתפקיד של מדובב/במאי קולות למנהל אולפן דיבוב?
מה הייתה התוכנית הראשונה שבה דיבבת?
איך נכנסת לעולם של הדיבוב?

brody
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:
תודות שהוענקו: 7
תודות שהתקבלו: 10

שליחה על ידי brody »

1. איך היה לעבוד עם יוני חן ז"ל, עמי מנדלמן, גיורא קנת, שמוליק טנא, יעקב בוך, שפרירה זכאי, אריאל פורמן, שרון מלמד ואסף שלמה, ומה אתה חושב עליהם היום?
2. ברוב הסדרות שאתה ביימת, אתה משתתף בשירה. אבל איך זה שאתה עושה ביצוע מקהלה, אתה מוציא קול צפצפני או קול בס שעושה מין סקאט?
3. בסדרה "נקודות בצבעים" השתתפה אצלך טליה פלג (כיום: טליה ברקאי)? קולה היה מוכר לי באחת הדמויות של הסדרה.
4. בסדרות "דני שובבני" ו"שלושת המוסקטרים" דיבבו אצלך יפה גבאי (דני) ודודי בן אדרת (דארטניין). אחרי הרבה שנים שניהם חזרו לדמויותיהם אבל עם צוות שחקנים חדש באולפנים אחרים. (רק שבן אדרת חזר לדבב את דארטניין בסדרת ההמשך "שובם של המוסקטרים"). מה דעתך?
5. מבין כל הסדרות שביימת וכיום לא ניתן לשדר רובם מהם כמו: רובינזון זוקרו, אבן החלומות, מסביב לעולם עם ווילי פוג, קריפי קרולרס, אגדות קסומות (לא גרסת הדיבוב של זאונד ששודרה רוב הזמן בערוץ ג'וניור), אלף ואחת אמריקות (גרסת הדיבוב שלך בערוץ הילדים), מכסחי השדים, ערוץ הכלבים, צבי צב וחבריו וכו', איזו סדרה היית רוצה שיחזירו לשידור?
6. מה אתה חושב על האתר "בומרנג נוסטלגיה", מה היית מאחל לו ומה היית רוצה לתרום לו בעתיד?

YUYUYUYU
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:

שליחה על ידי YUYUYUYU »

אייך ההרגשה לדעת שמה שעשית הוא לא סתם סדרות לילדים (כפי שהיחס אליהן כיום לצערי) אלא ממש חומר מעצב ילדות?

קבל ח"ח על אבירי האור הקסום, שירת הברבור של הדיבוב העברי

brody
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:
תודות שהוענקו: 7
תודות שהתקבלו: 10

שליחה על ידי brody »

בקשר לשאלה השנייה ששלחתי, לא "קול בס שעושה מין סקאט", "קול בס שמדקלם בשירה כמו פו פו פו פום פו פום פו פו פו פום פו פום פו כמו בסדרה: "רובינזון זוקרו".

סמל אישי של משתמש
moomin_manager
מנהל האתר
מנהל האתר
נקודות: 37,768 
תודות שהוענקו: 211
תודות שהתקבלו: 863

שליחה על ידי moomin_manager »

שלום ותודה שהסכמת להתארח אצלנו בפורום,
השאלות שעניינו אותי אודותיך כבר נשאלו ולכן אשמח לשאול מספר שאלות אינפורמטיביות
לגבי הסדרה "הרפתקאות עיר הדובשונים" שדובבה ע"י אולפני זאונד, האם זכור לך אם דיבבו את כל הפרקים (כל 52 הפרקים) או רק 26?
האם זה נכון שאולפני זאונד דאגו על פי רוב לדבב רק מקבץ פרקים מסויים ולא סדרות שלמות?
כיום, ככל שידוע לנו, אין יותר ארגון בשם "אולפני זאונד", ובכל זאת גופי שידור יכולים להשתמש בסדרות שהם דיבבו (למשל אגדות האחים גרים ששם גם דיבבת וגם תפקדת כבמאי)- ידוע לך איזה גוף מחזיק בחומרים של האולפנים? ועם מי בעצם יוצרים קשר?

zg123
ראוי לשבח
ראוי לשבח
נקודות:
תודות שהוענקו: 10
תודות שהתקבלו: 3

שליחה על ידי zg123 »

שלום והמון תודה שהגעת אלינו. אתה תמיד תהיה זכור לי כאחד המדבבים החשובים שיש לנו בתעשייה ועד היום קולך הנפלא "עושה לי" את הסדרות שאני צופה בהן שוב ושוב.

שאלותיי:
1. הדיבוב אז והיום. איך אתה רואה את ההתפתחות בתחום מאז ועד היום באופן כללי ובאופן פרטי מבחינתך? האם יש סדרות שאהבת גם לצפות בהן ? האם אתה מראה סדרות שלך לילדים שלך? שמרת חלק מהעבודות שלך?
2. העבודה בערוץ הילדים מול העבודה בטלוויזיה החינוכית. איפה נהנת יותר?
3. שוטרים וגנבים- מדוע דובבו רק 35 פרקים מתוך ה-65? :(( אחת הסדרות!!!!!
4. לאן נעלמו כל התוכניות הנפלאות שעשית עבור אולפני זאונד? מדובר בפנינים של ממש שהיו פשוט נעלמו מהעולם ואנחנו ממש הופכים כל אבן ואבן על מנת לאתר אותם- למשל בעיר הדובשונים.
5. אבירי האור הקסום. בעבר פניתי כבר מספר פעמים על חברת Hasbro (בעלי זכויות היוצרים כרגע לסדרת המופת) ולהצעתם הם היו מוכנים למכור את הפרקים של הסדרה אולם רק באנגלית.
אין ביכולתם לאתר אצל איזה גוף קיים הדיבוב בעברית של הפרקים ומשם להמשיך את התהליך של הרכישה מולם ומול הגורם שיש בידיו את פס הדיבוב בעברית. האם תוכל להפנות אותי בבקשה מי יוכל לעזור לי בעניין? אולפני זאונד אינם קיימים עוד- האם ייתכן שהסדרה פשוט הלכה לאיבוד ואין שום עותק קיים לסדרה בעברית מלבד פרק שניים של אנשים ששמרו את הקסטות וידאו שלהם?
במידה ונמצא אצל איזה גוף קיימים כרגע הפרקים בעברית נוכל להמשיך את התהליך מול Hasbro בשיתוף עם אותו גוף ולקנות את הסדרה בעברית- (מדובר ב-13 פרקים)
6. בהמשך לשאלתי הקודמת- בהמון מקרים הגופים בחו"ל שמוכרים את זכויות השידר/מכירה לסדרות אינם יכולים למכור את הסדרה כי אין להם מן הסתם עותק שלה בעברית- מצד שני מי שיש לו עותק בעברית אומר "אין לי זכויות הפצה אלא רק זכויות שידור שמזמן פג תוקפן". מה עושים במצב כזה? מה התהליך שצריך לעבור על מנת כן לרכוש את הסדרה בעברית? למי צריך לשלם? לאיזה צד? במידה ולשניהם איך אפשר באמת ליצור את התהליך הזה ולהגיע לתוצאות ממשיות?

שוב תודה על הכל!! גדלנו עליך ואנחנו עדיין גדלים :)
שבוע טוב

סמל אישי של משתמש
STnostalgia7
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:
תודות שהתקבלו: 142

שליחה על ידי STnostalgia7 »

1) אתה צופה לפעמים בסדרות שאתה מדובב?
2) אתה זוכר מהי הדמות הראשונה שדיבבת או את הסדרה שבה עשית את טבילת האש הראשונה?
3) אהבתי את הסדרה הצ'יפמאנקס ואת הדיבוב בה. הייתה תקופה שהיא הייתה להיט ומאז לא שודרה שוב.
זכור לך משהו מיוחד מהסדרה?
אני שמרתי שתי פרקים שהקלטתי בזמנו על קלטת. ידוע לך אם הסדרה בדיבוב העברי שמורה איפה שהוא באיזה ארכיון
או שפשוט היא נכחדה מהעולם כמו הרבה סדרות?

Benzy22
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:
תודות שהוענקו: 37
תודות שהתקבלו: 71

שליחה על ידי Benzy22 »

1. מה אתה חושב על סגנון הדיבוב היום?
2. איך זה לעבוד עם המדובבים האחרים (גם בדיבוב וגם בבימוי)?

נעול