שינוי שם האתר

שלח תגובה
bentziyon
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 11
תודות שהתקבלו: 2

התוכן כאן נהדר ועצום.כל הכבוד לעוסקים במלאכה.יחד עם זאת,כשמחפשים
בגוגל "בומרנג" מקבלים דברים לא קשורים לסדרות הילדות.כדי להגיע לאתר
הזה,צריך לחפש את המילים "בומרנג נוסטלגיה".מה דעתכם על שם אחר לאתר ?.
לדוגמא "לגדול כמו פעם","קלאסיקות עליהם גדלנו" ?.
תודה.

סמל אישי של משתמש
moomin_manager
מנהל האתר
מנהל האתר
נקודות: 37,708 
תודות שהוענקו: 287
תודות שהתקבלו: 883

מעניין מה שאתה אומר. למה בעצם שאנשים יכתבו בומרנג כדי לחפש אותנו? הרי למי שלא מכיר אותנו הוא לא יחפש את השם.
לדעתי רבים מוצאים אותנו ע״י חיפוש המילה נוסטלגיה ומילות מפתח כאלו ולא ע״י הזנת שם האתר בגוגל.
סמל אישי של משתמש
davidx139
נקודות:
תודות שהוענקו: 297
תודות שהתקבלו: 35

אני חיפשתי בגוגל "בומרנג נוסטלגיה" והפורום הופיע לי בתוצאה הראשונה, לא מאמין שאנשים יחפשו רק את השם בומרנג כשהם מנסים לאתר פורום נוסטלגיה.
בכל פורום או אתר כמעט, גם כאן בארץ וגם אתרים לא ישראליים נפוץ לראות שם שהוא בעקיפין קשור לנושא האתר + קונטקסט קטן של מטרת האתר, זה שיש לאתר את השם המיוחד שלו זה לדעתי יותר תופס מאשר "קלאסיקות עליהן גדלנו", כי שמות כאלו אתה יכול לראות בכל האינטרנט ולעבור עמודים על גבי עמודים ולראות את אותו השם בכותרות,
נוסף על כך לא חושב שאנשים מחפשים בגוגל כיום כמו פעם, הכל נראה לי הולך יותר דרך רשתות חברתיות, ולפורום יש עמוד בפייסבוק עם כמות לא קטנה של לייקים, מאמין שכנראה כל מי שמגיע לפורום כרגע זה כנראה או דרך הפייסבוק או דרך משתמשים אחרים כאן באתר, פורומים באופן כללי הם בגסיסה מאז שהרשתות החברתיות צברו פופולאריות, אנשים כבר לא מחפשים אתרים, הם מחפשים עמודים ברשתות חברתיות בהקשר לתחביבים שלהם.
bentziyon
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 11
תודות שהתקבלו: 2

davidx139 כתב: 19/02/2021 13:30:46 אני חיפשתי בגוגל "בומרנג נוסטלגיה" והפורום הופיע לי בתוצאה הראשונה, לא מאמין שאנשים יחפשו רק את השם בומרנג כשהם מנסים לאתר פורום נוסטלגיה.
בכל פורום או אתר כמעט, גם כאן בארץ וגם אתרים לא ישראליים נפוץ לראות שם שהוא בעקיפין קשור לנושא האתר + קונטקסט קטן של מטרת האתר, זה שיש לאתר את השם המיוחד שלו זה לדעתי יותר תופס מאשר "קלאסיקות עליהן גדלנו", כי שמות כאלו אתה יכול לראות בכל האינטרנט ולעבור עמודים על גבי עמודים ולראות את אותו השם בכותרות,
נוסף על כך לא חושב שאנשים מחפשים בגוגל כיום כמו פעם, הכל נראה לי הולך יותר דרך רשתות חברתיות, ולפורום יש עמוד בפייסבוק עם כמות לא קטנה של לייקים, מאמין שכנראה כל מי שמגיע לפורום כרגע זה כנראה או דרך הפייסבוק או דרך משתמשים אחרים כאן באתר, פורומים באופן כללי הם בגסיסה מאז שהרשתות החברתיות צברו פופולאריות, אנשים כבר לא מחפשים אתרים, הם מחפשים עמודים ברשתות חברתיות בהקשר לתחביבים שלהם.
כך למשל את הקבוצה "לגדול ולחיות בשנות ה-80/90."
זה מיד נותן לך מיידע במה עוסקת הקבוצה.
המילים "בומרנג - הנוסטלגיה של ישראל" כללית מידי ולא נותנת
שום מיידע לגבי הסדרות הישנות.
אני מציע לתת שם אחר לאתר שייתן מיידע על התוכן שיש כאן.
ew998765
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהתקבלו: 1

ארץ המצוירים הנוסטלגי!!!!!! :face_with_rolling_eyes:
לא?
סמל אישי של משתמש
amit1989
מנהלים
מנהלים
נקודות:
תודות שהוענקו: 148
תודות שהתקבלו: 206
יצירת קשר:

הרבה מן התוכניות שהשגתי כאן אינן מצוירות.
שלח תגובה