מינמום הודעות משתנה?

שלח תגובה
Vast_The_Stampede
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 20
תודות שהתקבלו: 3

מינמום הודעות משתנה?

שליחה על ידי Vast_The_Stampede »

מדוע מינימום הודעות שנדרש כדי להשתמש בפורום משתנה!?
פעם יכולתי להגיע לתוכן מסויים ועכשיו אני זקוק לבלבל את המוח לאנשים על כלום כדי לצבור הודעות בכדי לגשת לתוכן.
זה ממש טפשי, מדוע עליי לפרסם הודעות כאשר אין לי שום דבר שיתרום בכך?
סתם מעודד הצפה של הודעות חסרות תועלת.

סמל אישי של משתמש
RoyBoy_TLV
מנהל האתר
מנהל האתר
נקודות: 9,920 
תודות שהוענקו: 171
תודות שהתקבלו: 89

שליחה על ידי RoyBoy_TLV »

המטרה הראשית של הפורום היא יצירת קהילה שמקיימת דיונים בנושאי נוסטלגיה. התוכן פה הוא לא העיקר ולכן אין צורך בהצפה עם הודעות חסרות תועלת...
הודעות לא רלוונטיות ימחקו ומשתמש שיציף יחסם

motimarzuk
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 9
תודות שהתקבלו: 2

שליחה על ידי motimarzuk »

הייתי שמח לדעת למה אחרי תקופה ארוכה שאני לא מתחבר לאתר ואחכ רוצה להכנס לראות אילו תכנים חדשים עלו, המערכת אומרת שאין לי מספיק הודעות? המערכת "מוחקת/לא מתחשבת בהודעות ישנות"? במקום לתת גישה לתכנים חופשי זה עושה חיים קשים. אני בן 26, ועם הרבה עומס על הכתפיים וגם ברגעים שאני רוצה לברוח, לתת קצת לעצמי ולחזור לילדות אתם מערימים קשיים... זה מבאס, גם כל התכנים לתורמים זה מבאס. לא מתלונן רק שופך את ליבי שחבל שהדברים לא נעשים בלי לבקש תמורה ולקבל רק את אהבת הילדים שבתוכנו לילדות הישראלית של פעם. תמיד יהיו כאלה שיתרמו גם אם לא יקבלו דבר על כך.. ואלה שאין להם תכנים בלעדיים, יצטרכו להסתפק בפחות.. חג פסח שמח וכשר

nirbas
מנהלים
מנהלים
נקודות:
תודות שהוענקו: 18
תודות שהתקבלו: 2900

שליחה על ידי nirbas »

motimarzuk כתב:
07/04/2020 01:38:28
הייתי שמח לדעת למה אחרי תקופה ארוכה שאני לא מתחבר לאתר ואחכ רוצה להכנס לראות אילו תכנים חדשים עלו, המערכת אומרת שאין לי מספיק הודעות? המערכת "מוחקת/לא מתחשבת בהודעות ישנות"? במקום לתת גישה לתכנים חופשי זה עושה חיים קשים. אני בן 26, ועם הרבה עומס על הכתפיים וגם ברגעים שאני רוצה לברוח, לתת קצת לעצמי ולחזור לילדות אתם מערימים קשיים... זה מבאס, גם כל התכנים לתורמים זה מבאס. לא מתלונן רק שופך את ליבי שחבל שהדברים לא נעשים בלי לבקש תמורה ולקבל רק את אהבת הילדים שבתוכנו לידלות הישראלית של פעם. תמיד יהיו כאלה שיתרמו גם אם לא יקבלו דבר על כך.. ואלה שאין להם תכנים בלעדיים, יצטרכו להסתפק בפחות.. חג פסח שמח וכשר
כדי למנוע מאנשים להספים ולהקפיץ הודעות לא רלוונטיות מלפני 12 שנה.

ntk100
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 25
תודות שהתקבלו: 19

שליחה על ידי ntk100 »

RoyBoy_TLV כתב:
29/03/2020 14:58:30
המטרה הראשית של הפורום היא יצירת קהילה שמקיימת דיונים בנושאי נוסטלגיה. התוכן פה הוא לא העיקר ולכן אין צורך בהצפה עם הודעות חסרות תועלת...
הודעות לא רלוונטיות ימחקו ומשתמש שיציף יחסם
אתה כותב ש: המטרה הראשית של הפורום היא יצירת קהילה שמקיימת דיונים בנושאי נוסטלגיה: האם זה באמת הצעד ההכרחי שייצור "דיונים"? אין דרך אחרת?
לגבי ההמשך שכתבת: התוכן פה לא העיקר. האמנם? ממבט חטוף על הדף הראשי של הפורומים, יש 5 פורומים אולי שאפשר לדון בהם. ו-12(!) פורומים של תוכן.
זה אם אני לא מחשיב את הפורומים הקשורים לבקשות ואת תתי הפורומים. אבל גם אם אני מחשיב את אלה, אני חושב שעדיין יש יותר פורומים שמיועדים לתוכן מאשר לדיונים.
נערך לאחרונה על ידי ntk100 ב 05/05/2020 06:11:46, נערך פעם 1 בסך הכל.

ntk100
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:

שליחה על ידי ntk100 »

nirbas כתב:
07/04/2020 05:17:01
motimarzuk כתב:
07/04/2020 01:38:28
הייתי שמח לדעת למה אחרי תקופה ארוכה שאני לא מתחבר לאתר ואחכ רוצה להכנס לראות אילו תכנים חדשים עלו, המערכת אומרת שאין לי מספיק הודעות? המערכת "מוחקת/לא מתחשבת בהודעות ישנות"? במקום לתת גישה לתכנים חופשי זה עושה חיים קשים. אני בן 26, ועם הרבה עומס על הכתפיים וגם ברגעים שאני רוצה לברוח, לתת קצת לעצמי ולחזור לילדות אתם מערימים קשיים... זה מבאס, גם כל התכנים לתורמים זה מבאס. לא מתלונן רק שופך את ליבי שחבל שהדברים לא נעשים בלי לבקש תמורה ולקבל רק את אהבת הילדים שבתוכנו לידלות הישראלית של פעם. תמיד יהיו כאלה שיתרמו גם אם לא יקבלו דבר על כך.. ואלה שאין להם תכנים בלעדיים, יצטרכו להסתפק בפחות.. חג פסח שמח וכשר
כדי למנוע מאנשים להספים ולהקפיץ הודעות לא רלוונטיות מלפני 12 שנה.
לכאורה נראה שמה שמתרחש בימים האחרונים זה בדיוק ההפך:
תמונה

סמל אישי של משתמש
RoyBoy_TLV
מנהל האתר
מנהל האתר

@ntk100
כמו שהסברנו בעבר, אנחנו עוברים בימים אלה על החוקים. נכון לעכשיו, משתמש אשר מגיב לא לעניין מקבל אזהרה וההודעה נמחקת. בדוגמה הספיציפית שהבאת אין כל הפרה של חוקי הפורום.

מגוון ההצעות שהצגת אכן מעניינות ונשקלות בימים אלה מבחינת אפשריות להחלה תחת החוקים המעודכנים.

תודה על התמיכה

ntk100
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:

שליחה על ידי ntk100 »

@RoyBoy_TLV
טוב, לי זה פשוט נראה מוזר שמשתמש חדש נרשם וכבר בשעות הראשונות שהוא נרשם הוא כותב בפורום לא פחות מ-25 הודעות, כך שלמעשה "צובע" את קיר פורום דיבורים על הדרך עם הניק שלו. אני מניח שאני אצטרך להתרגל ללגיטימיות של הרעיון ואולי אף שזה יהפוך למודל לחיקוי כאן.
חשוב לי להדגיש שהדבר מוזר במיוחד ויוצר מעט דיסוננס מאחר ובימים האחרונים כמות המשתמשים שמחוברת ופעילה במספר ההודעות הכללית שלה היא מגוחכת לעומת כמות ההודעות שמשתמש אחד כזה יכול ליצור בזמן כה קצר. האנומליה הזאת באופן שאותי אישית לא מפתיע, קיימת רק למשך שעות או עד 24 שעות מרגע הרשמה לפורום.

crusher85
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 7
תודות שהתקבלו: 7

שליחה על ידי crusher85 »

אני חייב להסכים עם ntk100, בסה"כ אנשים רוצים להיות באתרים שיש בהם תוכן בגלל התוכן, והרוב כנראה לא באמת רוצים לדבר. החסימה המלאכותית משיגה תוצאה הפוכה של הספמה (עברית? נניח)..
ולעניין ה"תוכן מול השאר" באמת אין פה הרבה פורומים של "דיבורים", למעשה רק אחד, מול כמה וכמה פורומים שמוקדשים לתכנים (שלי אין עדיין הרשאה לראות, אבל אני מנחש מכיוון שהם בקטגוריית התוכן).
בכללי זה לא רדיט וגם לא תפוז פה, ההרגשה אחרת, אבל ליצור מחסומים מלאכותיים לא באמת יהפוך את המקום ליותר תוסס, רק יותר מלא בנושאים שטחיים.

ברור שאני חדש פה ולכן נקודת המבט שלי אולי אינה בעלת משקל רב, אבל חשבתי לשתף בכל זאת :)

סמל אישי של משתמש
RoyBoy_TLV
מנהל האתר
מנהל האתר

crusher85 כתב:
27/05/2020 22:25:04
אני חייב להסכים עם ntk100, בסה"כ אנשים רוצים להיות באתרים שיש בהם תוכן בגלל התוכן, והרוב כנראה לא באמת רוצים לדבר. החסימה המלאכותית משיגה תוצאה הפוכה של הספמה (עברית? נניח)..
ולעניין ה"תוכן מול השאר" באמת אין פה הרבה פורומים של "דיבורים", למעשה רק אחד, מול כמה וכמה פורומים שמוקדשים לתכנים (שלי אין עדיין הרשאה לראות, אבל אני מנחש מכיוון שהם בקטגוריית התוכן).
בכללי זה לא רדיט וגם לא תפוז פה, ההרגשה אחרת, אבל ליצור מחסומים מלאכותיים לא באמת יהפוך את המקום ליותר תוסס, רק יותר מלא בנושאים שטחיים.

ברור שאני חדש פה ולכן נקודת המבט שלי אולי אינה בעלת משקל רב, אבל חשבתי לשתף בכל זאת :)
השיטה עליה ביססנו את אפשרות התגובות שונתה לאחרונה. עברנו לוותק משתמש במקום מספר הודעות

שלח תגובה