עזרה טכנית לוידאו במצוקה

שלח תגובה
Din4
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 131
תודות שהתקבלו: 68

עזרה טכנית לוידאו במצוקה

שליחה על ידי Din4 »

היי. אני דוגם את הקלטות שלי בעזרת וידאו מדגם tevion 6 head nicam שהוא משולב עם DVD.
היום כשדגמתי קלטת פתאום הוא נתקע והתחיל לרצד על הרקע של ה-DVD. אחרי שניתקתי וחיברתי לחשמל הצג הקדמי של התצוגה השתבש ויחד איתו שוב קיבלתי השתקפות של ה-DVD על גבי כל הוידאו.
יש דרך לתקן את זה מבלי לערב מעבדה ולשלם סכום מכובד? אם ההסבר שלי לא ברור בהמשך אצרף תמונות.

מודה לעוזרים מאוד! בעזרתכם יהיו הרבה תכנים שינצלו O:-)

Dadey
נקודות:
תודות שהוענקו: 89
תודות שהתקבלו: 12

שליחה על ידי Dadey »

Din4 כתב:
23/06/2020 18:52:25
היי. אני דוגם את הקלטות שלי בעזרת וידאו מדגם tevion 6 head nicam שהוא משולב עם DVD.
היום כשדגמתי קלטת פתאום הוא נתקע והתחיל לרצד על הרקע של ה-DVD. אחרי שניתקתי וחיברתי לחשמל הצג הקדמי של התצוגה השתבש ויחד איתו שוב קיבלתי השתקפות של ה-DVD על גבי כל הוידאו.
יש דרך לתקן את זה מבלי לערב מעבדה ולשלם סכום מכובד? אם ההסבר שלי לא ברור בהמשך אצרף תמונות.

מודה לעוזרים מאוד! בעזרתכם יהיו הרבה תכנים שינצלו O:-)
השאלה שלך לא ברורה לי. מה הכונה השתקפות של ה-DVD על כל הוידאו? ולגבי המכשיר שאתה משתמש - מה המותג? TEVION?

Din4
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 131
תודות שהתקבלו: 68

שליחה על ידי Din4 »

המותג הוא TEVION. יש למכשיר שני רקעים שונים, בDVD רואים מסך אחר לגמרי ובVCR רואים שלג. עכשיו נוצר מצב ששני הרקעים משתקפים אחד בשני. לצערי אין לי כרגע תמונה כדי להמחיש את זה אבל זה כמו איזה WATERMARK שמתלבש על כל המסך.

שלח תגובה