העתקת תכנים בממיר מקליט

נעול
סמל אישי של משתמש
CaptainTsubasa
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 3
תודות שהתקבלו: 2

יש לי כמה שאלות:

קודם כיצד הדבר מתבצע? האם הטלויזיה צריכה להיות דלוקה עכשיו שעות על גבי שעות?

הבנתי שיש כמה דרכים לעשות את ההעברה הזו. מה המומלצת ביותר?

כמה תשקול הקלטה של סרט באורך של כשעה נגיד?

matthm88
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:

בשביל להעביר את התכנים מהממיר המקליט שלך לקבצים צריך מחשב + כרטיס לכידה + כבלים מתאימים.
אתה יכול להשתמש בכרטיס לכידה חיצוני עם מחשב נייד/שולחני או בכרטיס פנימי (שאתה מתקין בתוך המחשב השולחני).
את הכבלים אתה בוחר בהתאם ליציאות בממיר שלך והכניסות בכרטיס שתקנה.

אתה מעביר את התוכן ממש כמו הקלטה רגילה: מנגן ידנית את התוכן בממיר ומקליט דרך תוכנה במחשב.
אין צורך להפעיל את הטלוויזיה ואתה אפילו יכול לנתק את החיבורים מהממיר לטלוויזיה בזמן ההעברה.

קודם כל אתה צריך לבחור כרטיס לכידה, אני ממליץ שתעשה את זה בהתאם לתקציב שאתה נותן לזה, ליציאות של הממיר שלך והמלצות כלליות על הכרטיס.
כרטיס לכידה חיצוני יהיה לרב יותר זול ויותר נוח אבל פחות איכותי ועם פחות כניסות (אלא אם אתה קונה דגם יקר מאד).
כרטיס לכידה פנימי ייתן לך איזון טוב יותר של חיבורים, כוח, מהירות ומחיר אבל המחשב השולחני שלך צריך להיות קרוב לממיר (אלא אם אתה משתמש בכבלים ארוכים, בהתאם למרחק) או שתצטרך לנתק את הממיר מהחיבורים לטלוויזיה ולכבל הנתונים של יס/הוט/רשת התקשורת ולקרב אותו למחשב שלך.

גודל קובץ ההקלטה תלוי בקצב הנתונים שאתה מקצה ואת זה אתה עושה בהתאם לאיכות השידור (SD או HD) ועוד פרמטרים שאתה קובע (בהתאם לכוח העיבוד במחשב שלך וכו').

אני ממליץ שתעתיק רק תכנים שלא זמינים לקנייה או מוגנים בזכויות יוצרים.
נעול