חושב לקנות כרטיס טלויזיה חדש + בעיה בכרטיס טלויזיה שיש לי

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
מני.מן
תורמים
תורמים
תודות שהתקבלו: 3

חושב לקנות כרטיס טלויזיה חדש + בעיה בכרטיס טלויזיה שיש לי

שליחה על ידי מני.מן » 07/01/2018 17:00:24

חשבתי לעבור מתישהו לכרטיס HD בשביל איכות טובה יותר,
כי יש לי כרטיס RCA אבל עדיין לא החלטתי על מה ללכת.
מישהו ניסה אותם בהעברת קלטות וידאו? זה מעביר כמו שצריך?
כי אני הבנתי למשל שהפנימי שאני ירשום פה לא יציב עם קלטות וידאו.
ומה לגביי ממיר? יש הגנה מהקלטה או שאפשר להקליט חופשי?
על אחד מאלה חשבתי:
חיצוני - LGP Lite - GL310
פנימי - AVerTV CaptureHD - H727

בכל מקרה עד שאני יקנה רציתי לשאול אם יש פיתרון לבעיה שיש לי בכרטיס טלויזיה בדגם הזה:
avertv super 009
דגימה של הבעיה תוכלו לראות כאן:
http://www.upfile.co.il/file/429348861.html

מה שקורה לי זה שבכל מה שאני מקליט גם מהממיר וגם בהעברת קלטות וידאו קופץ למעלה מין פס שמהבהב.

אני שמתי לב שהבעיה התחילה לי במעבר לוינדוס 10.
שהייתי בוינדוס 7 לא היה לי בעיה.

ניסיתי למחוק את התוכנה ולא עזר.
ניסיתי לשחק עם הכבלים של הבננות וגם עם האנטנה של הממיר וגם זה לא עזר.
ניסיתי לבדוק כבל RCA אחר וגם שם יש את הבעיה.

חשבתי שהבעיה בגלל שהנחתי את הראוטר וקופסה כזאת שמביאה אינטרנט למיני פייבר בוקס על הממיר
וזה גורם לבעיית קליטה או שיש בעיה בממיר עצמו (יש לי ממיר הוט מג'יק)
אבל הבעיה לא שם כי זה קורה לי גם במכשיר וידאו שלא מונח עליו משהו.

בדקתי את התוכנת הקלטה של הכרטיס שהשתמשתי בה בוינדוס 7 אבל כנראה שהיא לא מותאמת לוינדוס 10
בגלל שהמעבד שלי מגיע ל 100 אחוז קבוע וגם בתוכנה הזאת יש את הפס.
ניסיתי תוכנה של כרטיס מדגם חדש יותר של RCA שמותאם לוינדוס 10.
הדגם הוא: avertv express 009
וגם שם יש את הפס.

מישהו מכיר תוכנת הקלטה לכרטיס טלויזיה שהיא לא של החברה של הכרטיס?
אולי יש בעיה כלשהי בתוכנה או שאולי בכלל הכרטיס עצמו מתחיל להיהרס?
יש לי אותו בדיוק 7 שנים.

shaol37
תורמים
תורמים
תודות שהוענקו: 2
תודות שהתקבלו: 5

שליחה על ידי shaol37 » 08/01/2018 00:01:44

היי מני, ראיתי שפנית אליי גם לפרטי, מצטער שלא יצא לי לענות במיידי,
בעקרון הפסקתי כבר מזמן להשתמש ב-super 009 כי סבלתי ממנו גם מבעיות, למרות שהוא כרטיס טוב לממירים של yes שיש להם יציאת "בננות", להוט פחות טוב, בתנאי שהממיר שאיתו אתה הולך להשתמש הוא HOT MAGIC או HOT MAGIC HD תרגיש בנוח לרכוש את הAVERTV CAPTURE HD, לממיר הזה הוא מעולה, היציאה הטובה שלו היא HDMI לכן למכשירי וידאו ישנים זה לא יועיל לך, תיקח את זה בחשבון, כמו כן ממירים של הוט מפייבר בוקס מיני או רגיל לא יעבדו לך מהסיבה שממירים מתקדמים מוגנים ביציאת HDCP שאינה מאפשרת העתקת מדיה לגורם צד שלישי לרבות כרטיסי טלוויזיה, לכן אם האופציה היא ממיר מג'יק ממליץ לך לרכוש את הכרטיס שציינתי.

nirbas
מנהלים
מנהלים
תודות שהוענקו: 14
תודות שהתקבלו: 30

שליחה על ידי nirbas » 08/01/2018 00:25:18

shaol37 כתב:היי מני, ראיתי שפנית אליי גם לפרטי, מצטער שלא יצא לי לענות במיידי,
בעקרון הפסקתי כבר מזמן להשתמש ב-super 009 כי סבלתי ממנו גם מבעיות, למרות שהוא כרטיס טוב לממירים של yes שיש להם יציאת "בננות", להוט פחות טוב, בתנאי שהממיר שאיתו אתה הולך להשתמש הוא HOT MAGIC או HOT MAGIC HD תרגיש בנוח לרכוש את הAVERTV CAPTURE HD, לממיר הזה הוא מעולה, היציאה הטובה שלו היא HDMI לכן למכשירי וידאו ישנים זה לא יועיל לך, תיקח את זה בחשבון, כמו כן ממירים של הוט מפייבר בוקס מיני או רגיל לא יעבדו לך מהסיבה שממירים מתקדמים מוגנים ביציאת HDCP שאינה מאפשרת העתקת מדיה לגורם צד שלישי לרבות כרטיסי טלוויזיה, לכן אם האופציה היא ממיר מג'יק ממליץ לך לרכוש את הכרטיס שציינתי.

לי יש פייבר בוקס ואני מקליט בלי בעיה. זה לא כתב לי הגנה מפני הקלטה אפילו פעם אחת. ואצלי זה מחובר ב-HDMI רגיל

shaol37
תורמים
תורמים

שליחה על ידי shaol37 » 08/01/2018 00:59:33

מפתיע אני מוכרח לומר, יש לי שני ממירים בבית, מג'יק HD ופייבר בוקס רגיל, המג'יק HD לא עושה לי שום בעיות, ואילו הפייבר בוקס מוגן,
רק כדי להיות סגורים, אתה מקליט באמצעות AVERTV CAPTURE HD? או מקור אחר? ועצה קטנה לי אליך, אם אכן הממיר שלך לא מוגן שמור עליו, גם אם בעתיד תשקול לעבור לממיר החדש שיצא להוט 4K הכרטיס AVERTV לא יתמוך בו גם מהגנה HDCP וגם מבחינת רזולוצייה, הכרטיס מגיע עד לרמה של 1080I ולא מסוגל מעבר, אם תרצה להשתמש בו מעבר תאלץ להנמיך הגדרות בממיר מה שיפגע באיכות הממיר, או לקנות כרטיס חדש תומך 4K מה שידרוש גם מחשב חזק מאוד.

nirbas
מנהלים
מנהלים
תודות שהוענקו: 14
תודות שהתקבלו: 30

שליחה על ידי nirbas » 08/01/2018 01:39:54

shaol37 כתב:מפתיע אני מוכרח לומר, יש לי שני ממירים בבית, מג'יק HD ופייבר בוקס רגיל, המג'יק HD לא עושה לי שום בעיות, ואילו הפייבר בוקס מוגן,
רק כדי להיות סגורים, אתה מקליט באמצעות AVERTV CAPTURE HD? או מקור אחר? ועצה קטנה לי אליך, אם אכן הממיר שלך לא מוגן שמור עליו, גם אם בעתיד תשקול לעבור לממיר החדש שיצא להוט 4K הכרטיס AVERTV לא יתמוך בו גם מהגנה HDCP וגם מבחינת רזולוצייה, הכרטיס מגיע עד לרמה של 1080I ולא מסוגל מעבר, אם תרצה להשתמש בו מעבר תאלץ להנמיך הגדרות בממיר מה שיפגע באיכות הממיר, או לקנות כרטיס חדש תומך 4K מה שידרוש גם מחשב חזק מאוד.

כן, זה הכרטיס שיש לי.
ואני לא חושב שאני אזדקק לאיכות טובה יותר ממה שיש לי עכשיו, כי אני ממילא מקליט בעיקר תוכניות ישנות (אולי מדי פעם גם סרטים ישנים, אבל זה לעתים רחוקות מאוד).

shaol37
תורמים
תורמים

שליחה על ידי shaol37 » 08/01/2018 02:29:33

אז ממליץ לך לשמור על הממיר שלך, הטכנולוגיה הולכת ומתקדמת וכך גם היכולת לשלוט בה, כשהצטרפתי לפרטנר TV לא הבנתי למה אי אפשר פשוט לחבר HDMI לממיר כמו שעושים בכל ממיר ולקלוט תמונה בכרטיס הטלוויזיה, ואז הכרתי את הסיוט הזה שנקרא HDCP השקעתי בו מאמצים עד שלמדתי אותו לעומק וכך גם בזבזתי כמה סכומים נכבדים בשביל זה,
למני אני עדיין ממליץ לא להשתמש בCAPTURE HD לפייבר בוקס, למרות ששוכנעתי שעובד לך עדיין אולי זה לא מייצג את כל הממירים שיש ברשות החברה, כי לי יש אחד שעושה צרות בכרטיס הזה.

סמל אישי של משתמש
מני.מן
תורמים
תורמים

שליחה על ידי מני.מן » 08/01/2018 19:58:21

shaol37 כתב:היי מני, ראיתי שפנית אליי גם לפרטי, מצטער שלא יצא לי לענות במיידי,
אז אתה אומר שהכרטיס HD הפנימי לא מתאים לקלטות בגלל ה HDMI?
הכרטיס הזה מגיע עם כבל HDMI שמתחבר לכרטיס ומהצד השני בננות שמתחברות לממיר/לוידאו
אז זה אמור להיות טוב אבל לא.
היה לי ניסיון עם הכרטיס הזה גם ובכל קלטת שניסיתי להעביר קפץ ברקע כל כמה שניות חלון שחור
וזה היה ממש מציק.
בגלל זה החזרתי את זה לחנות והלכתי על כרטיס ה RCA שיש לי עד היום.
שאני חושב על זה אז יכול להיות שהבעיה קרתה לי בגלל שזו הייתה תקופה שהייתי בוינדוס אקספי
וגם היה לי וידאו שונה מימה שיש לי היום.
הינה דגימה של הבעיה בהעברת קלטות:
http://www.upfile.co.il/file/141437040.html

עוד דבר.
מישהו ניסה את הכרטיס בדגם אקספרס 009? זה הכרטיס האחרון שיצא עם RCA ומותאם לוינדוס 10.
אם כרטיסי HD עושים בעיות עם קלטות וידאו אז אולי זה יהיה הפיתרון בשבילי?
אני לא מקליט תכנים באיכות HD כי מההתחלה קניתי את הכרטיס בשביל תכנים מצויירים ואמיתיים ישנים.
מה שחשוב לי זה שהתמונה תיראה ברורה ולא עם ליכלוך.
מה שקורה בדגם של סופר 009 זה שהתמונה נראת לא מספיק איכותית ושמסתכלים על תכנים עם כתוביות
שמים לב שהם לא חדות לא ברורות מספיק.

מה הסיכוי גם שקורה לי הפס הזה בגלל שערוצים עברו לשדר ב HD וכרטיס RCA לא מתאים להם?
אולי הבעיה בהגדרות של הכרטיס? למשל שיטת השידור שהגדרתי בכרטיס היא PAL.
אולי משהו בהגדרות הוט מג'יק? תסתכלו בתמונה
https://srv214.gif.co.il/images/9631960 ... posite.jpg

אם תהיה לי בעיה בהעברת קלטות עם כרטיס HD אז כנראה אני יצטרך גם כרטיס RCA.

מישהו ניסה את זה למשל?
IONAUDIO VIDEO FOREVER של ION
https://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=24744

לסיכום חבל שהטכנולוגיה מתקדמת ולא דואגים שבחידושים תהיה תמיכה לחלקים הישנים.
אולי בגלל זה כל הבעיות שהחדש לא תומך בישן.
זה מזכיר לי למשל משחקים ישנים למחשב.
אני עברתי לוינדוס 64 ביט רק בגלל ש 32 ביט לא יכול לנצל יותר מ 3.12 ג'יגה ראם.
הבעיה ב 64 ביט שהוא לא מפעיל משחקים ישנים וצריך בשבילם תוכנה כמו דוס בוקס
או להתקין מערכת וירטואלית שמדמה וינדוס ישן ולהפעיל משחקים דרכו.
ואפילו עם התוכנות האלה תמיד יהיו המשחקים שלא יעבדו.
אם מצפים שאנשים ישדרגו לחדש לפחות שיתנו תמיכה לישן.

matthm88
תורמים
תורמים

שליחה על ידי matthm88 » 11/01/2018 19:09:21

אני יכול רק להמליץ על כרטיס ה-AVER Capture HD H727 כי זה מה שיש לי וזה הכרטיס היחיד שהיה לי נסיון איתו בינתיים.
הוא עבד לי יפה גם ב-XP, ב-Vista וב-7. לא ניסיתי אותו עם 10.
הוא היה יציב עם קלטות וידאו ברב המקרים (תלוי בקלטת). השתמשתי בוידאו עם יציאת Component. הוידאו גם משפיע הרבה על האיכות וזה חשוב שיהיה נקי (אבל אני לא ממליץ לפתוח אותו כי הוא נהרס לי ככה, הכי טוב קלטת ניקוי).
איכות ה-HD של הכרטיס היא מצויינת אבל כמובן שזה תלוי גם בעוצמת המחשב שלך, בביטרייט שאתה נותן לו לדגום ובאיכות השידור מהממיר (שהיא לא כזאת טובה בארץ, לפחות ממה שראיתי ב-YES ועד לפני כמה שנים גם ב-HOT).
ואפשר להקליט HD גם דרך יציאת ה-(Component ׁ(Y,Pb,Pr. הכרטיס אצלי הגיע עם מעביר מיציאה שדומה ל-HDMI ל-Component, SVIDEO ו-COMPOSITE. היציאה השנייה שלו היא HDMI רגיל.

סמל אישי של משתמש
מני.מן
תורמים
תורמים

שליחה על ידי מני.מן » 12/01/2018 00:11:08

matthm88 כתב:אני יכול רק להמליץ על כרטיס ה-AVER Capture HD H727 כי זה מה שיש לי וזה הכרטיס היחיד שהיה לי נסיון איתו בינתיים.
הוא עבד לי יפה גם ב-XP, ב-Vista וב-7. לא ניסיתי אותו עם 10.
הוא היה יציב עם קלטות וידאו ברב המקרים (תלוי בקלטת). השתמשתי בוידאו עם יציאת Component. הוידאו גם משפיע הרבה על האיכות וזה חשוב שיהיה נקי (אבל אני לא ממליץ לפתוח אותו כי הוא נהרס לי ככה, הכי טוב קלטת ניקוי).
איכות ה-HD של הכרטיס היא מצויינת אבל כמובן שזה תלוי גם בעוצמת המחשב שלך, בביטרייט שאתה נותן לו לדגום ובאיכות השידור מהממיר (שהיא לא כזאת טובה בארץ, לפחות ממה שראיתי ב-YES ועד לפני כמה שנים גם ב-HOT).
ואפשר להקליט HD גם דרך יציאת ה-(Component ׁ(Y,Pb,Pr. הכרטיס אצלי הגיע עם מעביר מיציאה שדומה ל-HDMI ל-Component, SVIDEO ו-COMPOSITE. היציאה השנייה שלו היא HDMI רגיל.
שאתה אומר שהכרטיס HD יציב עם קלטות ברוב המקרים, אז מה קורה במקרים שזה לא יציב?
קופץ חלון שחור כל כמה זמן כמו בדגימה שהבאתי פה?

מוכרים כיום קלטת ניקוי חדשה לראש וידאו בחנות כלשהי כמו חנות צילום
או שאפשר להשיג משומש רק מאתרים כמו יד 2/אגורה?
ומה לגביי מכשיר וידאו? וידאו רגיל בטח אין אבל מה עם דיוידי מקליט משולב וידאו?
כזה לא יצא לי לקנות עד היום והשאלה אם יש כזה בחנויות כמו מחסני חשמל.

eitgal
צוות עורכי הוידאו
צוות עורכי הוידאו
תודות שהתקבלו: 1

שליחה על ידי eitgal » 12/01/2018 01:26:57

הקלטה בחיבור RCA בכרטיס HD היא באותה איכות כמו פעם 720 / 576 כך שהתמונה לא מגורענת .
לי היה AVERMEDIA 3D ( לוח ירוק ) שמכיל את כל החיבורים שאתה צריך ישנים וחדשים וגם מקליט תכנים מוגנים
היום כבר אין את הדגם הזה והדגם שהחליף אותו ( אותו שם ) רק לוח כחול שלא נותן להקליט HD מוגן אבל יש רכיב שמאפשר , ניתן לרכוש אותו ב20 שקל ומאפשר את הקלטה במקרה שיש בעיה.
גם לכחול יש RCA / SVIDEO /HDMI / עידן +
אני לקוח YES אחרי ששדרגתי לחלונות 10 אני לא יכול לראות את הממיר בRCA התמונה זזה כל הזמן
HDMI אין בעיה.

שלח תגובה