העלאות לתיקייה במגה

נעול
dansuper9
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 27

הי לכולם!

קודם כל כל הכבוד על הרעיון להוסיף פורום טכני בנפרד מפורום הדיונים.

רציתי להעלות נקודה שמפריעה לי, ומן הסתם לאנשים נוספים:

באופן אישי צורת ההעלאות באתר מעט לא נוחה. הורדת סדרות מרובות פרקים הופכת לפרוייקט- עבור כל פרק בודד מתבצעת כניסה לדף המכיל קישור ללינק למגה, כניסה לעמוד ההורדה במגה עצמו- והורדה. כשזה מוכפל בסדרה בסדר גודל של 100 פרקים זה משהו שלא ניתן לבצע באופן רצוף. לאנשים כמוני, שמעדיפים להוריד את כל הסדרה ואז לצפות בנוחות במקום להוריד כל פרק לפני הצפייה בו- זה מעט לא נוח, ויש סדרות שאני דוחה את הצפיה בהן לזמן שבו יהיה לי פנאי להוריד את כל הפרקים.

רציתי להציע להפוך לסטנדרט את צורת העלאה הבאה (שנעשתה פה בעבר בכמה סיקורים כמו אקסמן הסדרה-)
יצירת תיקייה במגה, העלאת הקבצים לשם, ואז שיתוף לינק בודד לעמוד התיקייה במגה. היתרון בשיטה זו- גישה מהירה לכל הפרקים (במקום כניסה ל-2 דפים למטרת הורדת פרק בודד). כמו כן בצורה זו ניתן להוריד משרת המגה כמה פרקים ביחד.

סמל אישי של משתמש
moomin_manager
מנהל האתר
מנהל האתר
נקודות: 37,708 
תודות שהוענקו: 273
תודות שהתקבלו: 881

אתה תמיד יכול להעתיק את כל הקישורים כפי שמופיעים בפורום לתוכנה כנו jdownload וזה יפסיק להפריע לך
העניין שלרוב העלאה מתבצעת על ידי יותר מאדם אחד ולא באופן מסונכרן ולכן מה שאתה מציע זה טוב אם מישהו היה עובד רק בזה באופן שוטף ומסדר הכל, מאחר ואין לנו אדם אחד שעושה זאת זה מאוד מורכב ודי מבזבז זמן יקר של אנשים שיכולים לעזור בדברים אחרים...
כאמור יש פיתרון קל ונוח והוא זמין גם למק וגם לפיסי
1yosef1avitan1
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהתקבלו: 2

ניסיתי ב Jdownloader2 ולא עבד לי
יש הבדל בין Jdownloader2 ל Jdownloader ?
1yosef1avitan1
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהתקבלו: 2

1yosef1avitan1 כתב:ניסיתי ב Jdownloader2 ולא עבד לי
עכשיו פתאום עובד לי :grinning:
מעולה!

מה שכן הבנתי למה זה לא בקישור אחד
אבל לא ממש הבנתי בישביל מה צריך שהקישור יהיה באתר passet אפשר פשוט לשים את הקישור של מגה באתר
וככה אפשר פשוט להעתיק ביחד את כל הקישורים ולייבא למגה ולשים בתיקיה ואז פשוט להוריד הכל ביחד
סמל אישי של משתמש
Feli
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:

1yosef1avitan1 כתב:
1yosef1avitan1 כתב:ניסיתי ב Jdownloader2 ולא עבד לי
עכשיו פתאום עובד לי :grinning:
מעולה!

מה שכן הבנתי למה זה לא בקישור אחד
אבל לא ממש הבנתי בישביל מה צריך שהקישור יהיה באתר passet אפשר פשוט לשים את הקישור של מגה באתר
וככה אפשר פשוט להעתיק ביחד את כל הקישורים ולייבא למגה ולשים בתיקיה ואז פשוט להוריד הכל ביחד
אני לא אומר את זה מתוך ידעה... אבל כנראה שאתר passet משתף אחוזים מרווחי הפרסום שלו עם מי שמשתף דרכם קישורים.

ואני לא רואה בזה שום פסול מי שהקדיש זמן בחיפוש, מציאה, דיגיטציה, עריכה והעלה בהחלט מגיע לו לעשות כמה שקלים.

אה... ודרך אגב אתה יכול לעתיק את הקישורים של passet לJdownloader הוא כבר יבין לבד שיש שם קישור של מגה ושזה מה שאתה רוצה.
nirbas
מנהלים
מנהלים
נקודות:
תודות שהוענקו: 27
תודות שהתקבלו: 2584

זה בכלל לא נכון!
אנחנו משתפים אותם דרך פייסט בגלל סיבות אחרות לגמרי.
סמל אישי של משתמש
Feli
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:

nirbas כתב:זה בכלל לא נכון!
אנחנו משתפים אותם דרך פייסט בגלל סיבות אחרות לגמרי.
אני חוזר בי (-:,

טרחתי להתחיל ב"אני לא אומר את זה מתוך ידעה" ^^".....

מצטאר על הדיסאינפורמציה, אמחק את ההודעה אם תרצה.
נעול