עדכונים טכניים| ספטמבר 2017

נעול
סמל אישי של משתמש
moomin_manager
מנהל האתר
מנהל האתר
נקודות: 37,708 
תודות שהוענקו: 273
תודות שהתקבלו: 881

שלום חברים
ברוכים הבאים לפורום טכני

פורום שיוכל מעתה לרכז את כל הנושאים הטכניים בפורום, בין אם זה בעיות טכניות, תקלות, שאלות איך עושים מה וכו׳

בנוסף אם יש לכם שאלות בנושאים טכניים כמו הקלטות, ממירים, דוגמים, כרטיסי טלויזיה וכו׳ זה גם המקום

במקביל אשתדל לעדכן כאן על עדכונים טכניים של הפורום כמו פיצ׳רים חדשים, תכונות שהתווספו וכל מיני שיפורים למיניהם

אז בעדכון הזה מספר עדכונים:

- פורום טכני - כפי שכבר ציינתי התווסף פורום חדש למערכת, כל החוקים הרגילים חלים גם עליו כמובן, אין צורך במינימום הודעות לפני על מנת לקבל גישה
- שיתוף פוסטים - מעתה (סוף סוף) תוכלו לשתף אשכול כלשהו ברשתות החברתיות השונות. בתחתית כל נושא (ההודעה הראשונה) התווספה תיבה ובה אייקונים לרשתות החברתיות השונות: פייסבוק, טוויטר, טמבלר, גוגל פלוס וMy Space. קיימת אפשרות לשיתוך ברשתות חברתיות נוספות, אך השתדלתי לשים את הבולטות ביותר, אם בכל זאת מישהו מוצא שחסר לו אחד, ניתן להגיב לאשכול זה ואני אוסיף מה שצריך.
- התווספה לפני כחודש קטגוריית משחקים בסרגל העליון של הפורום, שם אני מקשר את כל החידונים, אם גם לכם יש חידון נוסטלגי שיצרתם, אשמח להוסיף או כל רעיון של משחק אחר שקשור אשמח לקשר שם.
- עיצוב הפורום - זו כבר מסורת שבימי הולדת הפורום לובש חג או מקבל רענון לעיצוב אייקונים חדשים ותמונה חדשה בחלקו העליון, אני אשמח לדעת מה אתם חושבים, ואם מישהו חושב שמשהו נראה פחות טוב, או בקיצור כל פידבק מכם יתקבל בברכה
- עודכנו מלא מלא מלא אימוג׳ים חדשים שמחליפים את הישנים תמונה תמונה תמונה
- בטח נתקלתם בחלון קופץ שמבקש שתעשו לייק לעמוד שלנו בפייסבוק. אז קודם כל תעשו לנו לייק ותשתפו אותו עם החברים, בנוסף ההודעה מבוססת על קוקיז ולכן לא אמורה לקפוץ לכם שוב ושוב, אם כן מקסימום תרעננו את העמוד או תצאו ותיכנסו שוב וזה כבר לא יופיע.

תודה למשתמש החדש MickeyMouse עם שלל הרעיונות וההצעות שלו, שחלקן כבר ראו אור בעדכון הזה.
ישר כוח, ותודה רבה על ההשקעה שלך, אשמח לראות עוד אנשים עם רעיונות שיכולים לתת לנו תנופה להמשיך הלאה.
בואו לבדוק את הרעיונות שלו ולהגיב:
http://oldtv.co.il/forum/viewtopic.php?f=25&t=5873

נעול