אשכול - בעיות טכניות

שלח תגובה
gil2702
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 4

שליחה על ידי gil2702 »

היי,

פתאום אני לא מצליח להגיב לסדרות , ואז לא רואה את התוכן להורדה , אשמח לעזרה בנושא .

תודה ולהתראות.

סמל אישי של משתמש
moomin_manager
מנהל האתר
מנהל האתר
נקודות: 37,768 
תודות שהוענקו: 226
תודות שהתקבלו: 867

שליחה על ידי moomin_manager »

gil2702 כתב:
04/05/2020 17:30:36
היי,

פתאום אני לא מצליח להגיב לסדרות , ואז לא רואה את התוכן להורדה , אשמח לעזרה בנושא .

תודה ולהתראות.
מה כתוב בהודעה של התוכן המוסתר?

mooman
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 1
תודות שהתקבלו: 9

שליחה על ידי mooman »

היי, קצת מבולבל, נראה שעברתי מקטגוריית "משתמשים חדשים" ל "משתמשים צעירים" אבל כל מה שהשתנה הוא שהופיעו לי הרבה פורומים חדשים שאין לי באמת גישה אליהם.

למשל הופיעו לי כל מיני פורומים בקטגוריות "תכנים" ו"שונות" אבל כשאני נכנס אליהם אין שום הודעות ורק הודעה שאין לי גישה לפורום.
ובפורומים בקטגוריית "בקשות" אני רואה את רשימת ההודעות אבל אפילו לא יכול להיכנס אליהן.

מצב תקין? ואם כן אז מה בעצם הטעם?

סמל אישי של משתמש
moomin_manager
מנהל האתר
מנהל האתר

mooman כתב:
12/06/2020 06:00:33
היי, קצת מבולבל, נראה שעברתי מקטגוריית "משתמשים חדשים" ל "משתמשים צעירים" אבל כל מה שהשתנה הוא שהופיעו לי הרבה פורומים חדשים שאין לי באמת גישה אליהם.

למשל הופיעו לי כל מיני פורומים בקטגוריות "תכנים" ו"שונות" אבל כשאני נכנס אליהם אין שום הודעות ורק הודעה שאין לי גישה לפורום.
ובפורומים בקטגוריית "בקשות" אני רואה את רשימת ההודעות אבל אפילו לא יכול להיכנס אליהן.

מצב תקין? ואם כן אז מה בעצם הטעם?
הנה מידע ראשוני לגבי הקבוצות:

משתמשים חדשים - משתמשים בעלי ותק של 0-13 ימים.
משתמשים צעירים - משתמשים בעלי ותק של 14-29 ימים.
משתמשים רגילים - משתמשים בעלי ותק של 30 ימים ועד 7 שנים.
משתמשים ותיקים - משתמשים בעלי ותק של 10 שנים ומעלה.

ככל שצוברים יותר ותק רמת החשיפה לפורומים השונים גדלה.
במקרה שלך, אתה יכול לראות את כל הפורומים בקטגוריית ״כללי״, לקרוא ולהגיב.
בנוסף לצפות בפורמי הבקשות, לראות את הנושאים.
כשתעבור לקבוצת משתמשים רגילים תיהיה חשוף כבר לרוב הפורומים של בומרנג, כולל התכנים.

סמל אישי של משתמש
Din4
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 131
תודות שהתקבלו: 68

שליחה על ידי Din4 »

היי. אשמח לדעת אם הנעילה בפורומי השונות (גם בפתיחת נושאים וגם בתגובות) זמנית או תמידית? הייתי רוצה להעלות לשם כמה דברים ולצערי אי אפשר עם הנעילה.
תודה על עזרתכם, הפורום נראה מעולה מתמיד!

סמל אישי של משתמש
RoyBoy_TLV
מנהל האתר
מנהל האתר
נקודות: 10,580 
תודות שהוענקו: 173
תודות שהתקבלו: 88

שליחה על ידי RoyBoy_TLV »

הוספה נעשית בתיאום עם אחד המנהלים.
אתה יכול לשלוח לנו הודעה ונמשיך משם.

סמל אישי של משתמש
MrNostalgia
נקודות:
תודות שהוענקו: 32
תודות שהתקבלו: 48

שליחה על ידי MrNostalgia »

לא ניתן להגיב או לפרסם נושאים חדשים בפורומים שתחת קטגוריית "שונות". אתם מודעים לבעיה?
עריכה:
לא ראיתי שכבר העלו את הנושא לפניי.
אז על כל פנים, ואם להיות יותר ספציפי, רציתי להגיב באחד מהפרסומים בפורום אספנות. אני מבין מדבריו של רועי שהנעילה היא מכוונת, אבל לא ברור לי למה היא חלה על פורומים שבהם יכולים ואמורים להתפתח דיונים.

סמל אישי של משתמש
Din4
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 131
תודות שהתקבלו: 68

שליחה על ידי Din4 »

MrNostalgia כתב:
26/06/2020 02:36:12
לא ניתן להגיב או לפרסם נושאים חדשים בפורומים שתחת קטגוריית "שונות". אתם מודעים לבעיה?
עריכה:
אז על כל פנים, ואם להיות יותר ספציפי, רציתי להגיב באחד מהפרסומים בפורום אספנות. אני מבין מדבריו של רועי שהנעילה היא מכוונת, אבל לא ברור לי למה היא חלה על פורומים שבהם יכולים ואמורים להתפתח דיונים.
דיברתי עם רועי שהיה באמת קשוב ואכפתי ולבסוף נפתח פורום האספנות כדי להגיב ולפתוח נושאים. לדעתי חוץ מהפורומים שמעלים סדרות וכאלה (שאת האמת בצדק אין תגובה כי זה מקום לצבירה מיותרת של הודעות וסתם יוצר בלאגן) חבל שגם השאר לא יהיו פתוחים, בטוח שיש פה להמון אנשים מה לתת וזה מחסום להרבה דברים טובים שיכולים להגיע לפה. אבל כמו תמיד כל המנהלים פה קשובים בצורה מדהימה ואכפת להם ולפחות פורום אחד מתוך השאר נפתח.

סמל אישי של משתמש
MrNostalgia
נקודות:
תודות שהוענקו: 32
תודות שהתקבלו: 48

שליחה על ידי MrNostalgia »

Din4 כתב:
27/06/2020 21:07:09
MrNostalgia כתב:
26/06/2020 02:36:12
עריכה:
דיברתי עם רועי שהיה באמת קשוב ואכפתי ולבסוף נפתח פורום האספנות כדי להגיב ולפתוח נושאים. לדעתי חוץ מהפורומים שמעלים סדרות וכאלה (שאת האמת בצדק אין תגובה כי זה מקום לצבירה מיותרת של הודעות וסתם יוצר בלאגן) חבל שגם השאר לא יהיו פתוחים, בטוח שיש פה להמון אנשים מה לתת וזה מחסום להרבה דברים טובים שיכולים להגיע לפה. אבל כמו תמיד כל המנהלים פה קשובים בצורה מדהימה ואכפת להם ולפחות פורום אחד מתוך השאר נפתח.
אצלי פורום אספנות עדיין נעול, ואני לא יכול להגיב או לפרסם נושא חדש (האופציה פשוט לא קיימת).

סמל אישי של משתמש
moomin_manager
מנהל האתר
מנהל האתר

עודכנה ההרשאה לכלל המשתמשים בפורום מדרגת משתמשים רגילים לצפייה, קריאה וכתיבה בפורום אספנות.
כמו ש@Din4 ציין אנחנו קשובים ונשמח להבין היכן טעינו, או להסביר את המטרה מאחורי הדברים.

שלח תגובה