חדשות ועדכונים - 3.4.2020

שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
moomin_manager
מנהל האתר
מנהל האתר
נקודות: 38,128 
תודות שהוענקו: 180
תודות שהתקבלו: 958

חדשות ועדכונים - 3.4.2020

שליחה על ידי moomin_manager »

שלום לכולם,
לאחרונה אנו עושים הרבה שינויים ועדכונים, שחלקכם וודאי שמתם לב אליהם, חלקכם טרם.

1. חיפוש מהיר וחכם - סוף סוף גם בבומרנג יש חיפוש מהיר ויעיל.
החיפוש החדש נמצא בראש העמוד בצד ימין. בעת ריחוף מעל הכפתור תופיע תיבת חיפוש.
החיפוש משתמש בטכנולוגית השלמת מילים (בדומה למנוע החיפוש של גוגל) מיד עם הקלדת מספר אותיות, מתקבלת רשימה של תוצאות.
נסו את החיפוש החדש ומבטיח שתתאהבו!

2. מערכת ציטוטים/עובדות - מעל ההכרזה הראשית נוספה תיבה ובה עובדות ״הידעת?״ שמובאות מתוך מאגר שאנו בונים בימים אלו. גם אתם יכולים להוסיף עובדות משלכם.

3. עיצוב DARK MODE - גם בומרנג התחדש לאחרונה בעיצוב חשוך ונעים, בדומה למגמה הרווחת בעולם.
שינוי עיצוב בפורום הוא פשוט וקל: לחצו על שם המשתמש שלכם בצד שמאל למעלה>לוח בקרה למשתמש>לשונית ״העדפות מערכת״> עדכנו ב״עיצוב המערכת שלי״ ל-proflat_dark_side. נסו את העיצוב וספרו לנו מה דעתכם.

4. חוקי הפורום - בפורום המנהלים אנו עמלים היום על חוקי הפורום. לראשונה מאז נפתח הפורום נעדכן ונחדד את החוקים והנהלים, על מנת ליצור שקיפות מול כלל המשתמשים. החוקים נועדו להבהיר את הדרך שבה אנו מבקשים ממשתמשי בומרנג להתנהל.

5. עדכון סף ההודעות - המשתמשים החדשים כבר שמו לב שסף ההודעות הנדרש לכניסה לפורומים של התכנים עלה מ-5 הודעות ל-25 הודעות. הסיבה היא שבומרנג הוא קודם כל קהילה ולא אתר הורדות, אנו רוצים שמי שמגיע יהיה חלק מהקהילה ולא רק יבוא ויוריד תכנים. דבר נוסף העלאת סף ההודעות הנדרש יאפשר לנו להוסיף מגוון תכנים לפורומים הפתוחים להנאת כולם.

6. עדכון פורומים ונושאים - כפי שוודאי חלקכם שם לב, לאחרונה עודכנו הקטגוריות ושמות הפורומים השונים, כמו כן נוספו פורומים חדשים. הדבר נועד ליצור סדר ובהירות של הימצאות כלל התכנים. במקביל הנושאים מקבלים מתיחת פנים לתבנית אחידה ומפורטת שעתידה להחליף את כל הנושאים של התכנים בפורום.

7. חנות הפורום - בימים אלה אנו עובדים על הקמת חנות חדשה בפורום אשר תכלול תכנים בלעדיים שאינם זמינים בפורומים הפתוחים כיום. דבר זה יאפשר להרבה משתמשים אשר פונים אליי בבקשה להשתמש בנקודות שצברו, לקבל הרבה יותר מהפורום.

8. גרסה חדשה לפורום - פורום בומרנג תמיד שואף להתקדם ולהביא לכם את חוויית המשתמש הטובה והנוחה ביותר. אנו בתהליך עדכון המערכת, מה שאמנם יוצר אי נוחות זמנית ומעט באגים במעבר, אך זה נועד לאפשר לנו לשפר את המערכת ואת החוויה שבה אתם תוכלו להתשמש בפורום. כמו תמיד, אנו שמחים לקבל את הפידבקים שלכם וגם הדיווחים על תקלות ושגיאות בפורומים תחת קטגוריה ״טכני״.
*המעבר גורם גם לבעיה בהרשמה עצמאית לפורום. מי שרוצה להרשם, יכול לפנות אליי דרך ״צור קשר״ או דרך עמוד הפייסבוק ואני מבטיח לעזור.

9. בשביל מה אנחנו כאן - עם הרבה משתמשים חדשים כל יום, ועם וירוס שמכריח אותנו להשאר בבית כל הזמן, זה הזמן לנבור ולאתר את הקלטות שיש לכל אחד בבית שלו, במחסן או בפינה נשכחת. מצאתם משהו? ספרו לנו! אנחנו צמאים לשמוע.

10. תודה בצ׳יק - פיצ׳ר חדש מאפשר כעת לעשות ״לייק״ או לתת ״תודה״ למשתמש בהודעה ללא טעינה מחדש של העמוד. הדבר מאפשר רציפות בגלישה וחוויה הרבה יותר נעימה.

אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות לצוות המנהלים שמשקיע בבומרנג המון כל הזמן מאחורי הקלעים.
כמו כן לצוותים המקליטים, עורכי הוידאו ולקבוצת התורמים, תודה על שאתם עובדים תמיד על פרוייקטים חדשים אשר צפויים להתפרסם בעתיד.

בברכה,

רועי

סמל אישי של משתמש
davidx139
נקודות:
תודות שהוענקו: 290
תודות שהתקבלו: 32

שליחה על ידי davidx139 »

אני באמת מודה לכל מי שעומל לטובת הקהילה הזאת, תודה רבה לכם אחד אחד, הכמות תוכן שיש כאן בפורום (ואני לא מדבר רק על התכנים עצמם להורדה) היא הכי מרשימה שנתקלתי עד היום מתוך המון מקומות שאני נמצא בהם.
הפורום והקהילה הזאת רק משתפרים עם הזמן, מאחל למקום הזה לחיות לנצח ולהיות תמיד הפינה הנוסטלגית של כולנו.

Din4
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 130
תודות שהתקבלו: 61

שליחה על ידי Din4 »

תודה לכם על פורום נפלא, עם התכנים הכי טובים, נוסטלגיים והעדכונים התמידיים. מדהים לראות איך הוא גדל, איך תמיד מחפשים לשפר וכמה אנשים מקדישים מעצמם לפה.
שוב תודה ענקית, שהפורום והקהילה רק ימשיכו לגדול ואיתם התכנים המדהימים.

roibokobza093
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 144
תודות שהתקבלו: 37

שליחה על ידי roibokobza093 »

תודה רבה על העזרה שלכם בפורום ועל חנות הפורום שסוף סוף יהיה מה לעשות עם הנקודות

סמל אישי של משתמש
MrNostalgia
נקודות:
תודות שהוענקו: 29
תודות שהתקבלו: 21

שליחה על ידי MrNostalgia »

ח"ח לכל הנפשות הפועלות על ההשקעה הבלתי נגמרת!

בהמשך לסעיף 6, אנצל גם אני את ההזדמנות כדי להציע שוב פתיחה של פורום אספנות. למעשה כבר הצעתי זאת בעבר אך כנראה שזה נשכח או התפספס. הרעיון הוא שיהיה פה לוח קנייה/מכירה מסודר שכל כולו פריטים נוסטלגיים, כזה שבו אנשים יוכלו לפרסם אילו פריטים הם מחפשים ומה הם מוכרים או מוסרים בחינם (קונספט שהוא מין שילוב בין יד 2 ואתר אגורה). אפשר גם לפתוח פורום נפרד תחת קטגורייה בעלת אותו שם שבו יוכלו אספנים להעלות תמונות של האוספים שלהם. יכול להיות נחמד ולהעשיר את מגוון הנושאים שבאתר.

סמל אישי של משתמש
moomin_manager
מנהל האתר
מנהל האתר
נקודות: 38,128 
תודות שהוענקו: 180
תודות שהתקבלו: 958

שליחה על ידי moomin_manager »

MrNostalgia כתב:
04/04/2020 15:29:12
ח"ח לכל הנפשות הפועלות על ההשקעה הבלתי נגמרת!

בהמשך לסעיף 6, אנצל גם אני את ההזדמנות כדי להציע שוב פתיחה של פורום אספנות. למעשה כבר הצעתי זאת בעבר אך כנראה שזה נשכח או התפספס. הרעיון הוא שיהיה פה לוח קנייה/מכירה מסודר שכל כולו פריטים נוסטלגיים, כזה שבו אנשים יוכלו לפרסם אילו פריטים הם מחפשים ומה הם מוכרים או מוסרים בחינם (קונספט שהוא מין שילוב בין יד 2 ואתר אגורה). אפשר גם לפתוח פורום נפרד תחת קטגורייה בעלת אותו שם שבו יוכלו אספנים להעלות תמונות של האוספים שלהם. יכול להיות נחמד ולהעשיר את מגוון הנושאים שבאתר.
תודה על התזכורת!
בהחלט משהו שהגיע הזמן שיהיה בפורום.

@RoyBoy_TLV לשים ב-To do list :)

סמל אישי של משתמש
פומבה
משתמש ותיק
משתמש ותיק
נקודות:
תודות שהוענקו: 24
תודות שהתקבלו: 13

שליחה על ידי פומבה »

לצערי מאז עידן הפייסבוק זנחתי פורומים בצורה הזאת.
כיף לראות שעדיין מחזיקים אתרים בצורה הזאת שפעילים, ושיש אנשים שתורמים.
יישר כח

סמל אישי של משתמש
MickeyMouse
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 149
תודות שהתקבלו: 28

שליחה על ידי MickeyMouse »

תודה רבה על ההשקעה בעדכון!

סמל אישי של משתמש
MickeyMouse
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 149
תודות שהתקבלו: 28

שליחה על ידי MickeyMouse »

אני רק אעדכן, ואני מאמין שכבר שמתם לב לכך, בגלל שינוי מספר ההודעות כדי לראות תכנים, יש הקפצה של נושאים שכבר לא רלוונטים.

סמל אישי של משתמש
RoyBoy_TLV
מנהל האתר
מנהל האתר
נקודות: 9,920 
תודות שהוענקו: 171
תודות שהתקבלו: 89

שליחה על ידי RoyBoy_TLV »

MickeyMouse כתב:
09/04/2020 19:37:33
אני רק אעדכן, ואני מאמין שכבר שמתם לב לכך, בגלל שינוי מספר ההודעות כדי לראות תכנים, יש הקפצה של נושאים שכבר לא רלוונטים.
תודה, אנחנו מודעים לעובדה שאנשים מגיבים בפוסטים ישנים מאוד. אין שום בעיה עם זה כל עוד הם מגיבים בצורה עניינית, גם אם הפוסט הוא מלפני 5 שנים... במידה ותהיה תגובה לא רלוונית לנושא הדיון, ההודעה תמחק.

שלח תגובה