2019 - דיסני מקימים שירות סטרימינג משלהם

AVICHAY02051988
משתמש חדש
משתמש חדש

Re: 2019 - דיסני מקימים שירות סטרימינג משלהם

שליחה על ידי AVICHAY02051988 » 18/05/2018 10:55:44

הלוואי שזה נכון...זה דבר שאני מחפש

סמל אישי של משתמש
amit1989
מנהלים
מנהלים
תודות שהוענקו: 27
תודות שהתקבלו: 9
יצירת קשר:

שליחה על ידי amit1989 » 20/05/2018 18:30:01

סרטי דיסני כמעט לא ראיתי בילדותי, קל וחומר סדרות. אני זוכר כילד רק את הסדרה של פו הדב.

Ness28IL
משתמש חדש
משתמש חדש

שליחה על ידי Ness28IL » 24/06/2018 15:47:53

נשמע מעולה!

סמל אישי של משתמש
lili05
תורמים
תורמים
תודות שהוענקו: 2
תודות שהתקבלו: 3

שליחה על ידי lili05 » 03/07/2018 14:56:05

מה הסיכוי שנטפליקס ירכשו זכויות הקרנה על תכנים שכיום שייכים לדיסני (אלה ששודרו בעבר בערוץ פוקס קידס/ג'טיקס בארץ ובעולם)?

OBRK
בדרך הנכונה
בדרך הנכונה

שליחה על ידי OBRK » 04/07/2018 13:43:28

lili05 כתב:מה הסיכוי שנטפליקס ירכשו זכויות הקרנה על תכנים שכיום שייכים לדיסני (אלה ששודרו בעבר בערוץ פוקס קידס/ג'טיקס בארץ ובעולם)?
מצרף כאן ציטוט שלי מתחילת הדיון בנושא:
OBRK כתב:בקשר לספריית סבן-פוקס קידס, לצערנו דיסני (גם בחו"ל) נוטים לשים דגש רק על הסדרות של מארוול (שהגיעו מהחלק של פוקס בספרייה) ומתעלמים מכל השאר. הדבר האחרון שהם עשו כדי להפיק תועלת מהם היה למלא שעות שידור בערוצי ג'טיקס באירופה. בחלק מהמדינות הוקם אפילו ערוץ בשם "ג'טיקס פליי" ששידר רק תכנים מהספרייה הזאת, וכיום הערוץ הפך לדיסני ג'וניור.
וכאן אני מוסיף שאם הם לא היו קונים את פוקס, יש ספקולציות שאולי הם היו מוכרים להם את הספרייה בחזרה. רכישה חוזרת מצד חיים סבן מחוץ לתחום, כי סבן ברנדס נסגרה לפני חודשיים לאחר שהם מכרו את הפאוור ריינג'רס, דיג'ימון וכל שאר הסדרות שלהם להסברו.

ובכל מקרה, כל התכנים בבעלות דיסני עוזבים את נטפליקס בלי יוצא מן הכלל בסוף השנה הזאת, ושני הצדדים לא יחדשו אותו.

סמל אישי של משתמש
lili05
תורמים
תורמים
תודות שהוענקו: 2
תודות שהתקבלו: 3

שליחה על ידי lili05 » 05/07/2018 17:28:32

OBRK כתב: מצרף כאן ציטוט שלי מתחילת הדיון בנושא:
OBRK כתב:בקשר לספריית סבן-פוקס קידס, לצערנו דיסני (גם בחו"ל) נוטים לשים דגש רק על הסדרות של מארוול (שהגיעו מהחלק של פוקס בספרייה) ומתעלמים מכל השאר. הדבר האחרון שהם עשו כדי להפיק תועלת מהם היה למלא שעות שידור בערוצי ג'טיקס באירופה. בחלק מהמדינות הוקם אפילו ערוץ בשם "ג'טיקס פליי" ששידר רק תכנים מהספרייה הזאת, וכיום הערוץ הפך לדיסני ג'וניור.
וכאן אני מוסיף שאם הם לא היו קונים את פוקס, יש ספקולציות שאולי הם היו מוכרים להם את הספרייה בחזרה. רכישה חוזרת מצד חיים סבן מחוץ לתחום, כי סבן ברנדס נסגרה לפני חודשיים לאחר שהם מכרו את הפאוור ריינג'רס, דיג'ימון וכל שאר הסדרות שלהם להסברו.

ובכל מקרה, כל התכנים בבעלות דיסני עוזבים את נטפליקס בלי יוצא מן הכלל בסוף השנה הזאת, ושני הצדדים לא יחדשו אותו.
תודה לך על תשובתך המפורטת.

אישית אני לא מצליחה להבין למה חברת דיסני שומרת סדרות במרתפים, במקום להוציא אותן לציבור. לערוץ הטלוויזיה (לפחות בארץ) הן כבר לא תחזורנה, אבל יש פלטפורמות אחרות. אני לא יודעת עד כמה נכנס כאן העניין של הכדאיות הכלכלית, אבל אם לא משתלם להוציא אותן על DVD, למה לא נותנים אפשרות לצפות בהן - כאמור - בשירות Streaming, או לרכוש עותק דיגיטלי של הסדרות. ואני מתכוונת לצפייה בכל השפות שלהן דובבו הסדרות - גם עברית.

אני לא יודעת אם יש לכך תקווה, אבל נמתין בסבלנות ונראה... :disappointed:

שאלה לגבי מה שכתבת על מכירת המותגים של סבן להסברו - זה כולל גם את פרקי הסדרות עצמם או רק את המוצרים הנלווים?

Empyre One
משתמש רגיל
משתמש רגיל

שליחה על ידי Empyre One » 06/07/2018 16:03:10

lili05 כתב:מה הסיכוי שנטפליקס ירכשו זכויות הקרנה על תכנים שכיום שייכים לדיסני (אלה ששודרו בעבר בערוץ פוקס קידס/ג'טיקס בארץ ובעולם)?

הם כבר עשו את זה
פאוור ריינג'רס, ביטלבורגס, צמרמורת, מועדון ווינקס ועוד כמה כבר נמצאות באיכות מאוד טובה בנטפליקס
אל תשכחי שלא כל הסדרות שפוקס קידס שידרו בהכרח שלהם
וגם לנטפליקס אין תקציב אין סופי

ובנוגע להפצה של סדרות/סרטי דיסני מחדש
הם כבר עשו את זה כמעט עם כל התכנים שלהם ושיחררו על DVD, אבל באנגלית
לגבי שחרורים בדיבוב עברי כנראה שזה לא יקרה, כי לדיסני ישראל כמעט ואין שום זכויות על דיבוב שנעשה בארץ

OBRK
בדרך הנכונה
בדרך הנכונה

שליחה על ידי OBRK » 06/07/2018 22:16:25

lili05 כתב:
OBRK כתב: מצרף כאן ציטוט שלי מתחילת הדיון בנושא:

תודה לך על תשובתך המפורטת.

אישית אני לא מצליחה להבין למה חברת דיסני שומרת סדרות במרתפים, במקום להוציא אותן לציבור. לערוץ הטלוויזיה (לפחות בארץ) הן כבר לא תחזורנה, אבל יש פלטפורמות אחרות. אני לא יודעת עד כמה נכנס כאן העניין של הכדאיות הכלכלית, אבל אם לא משתלם להוציא אותן על DVD, למה לא נותנים אפשרות לצפות בהן - כאמור - בשירות Streaming, או לרכוש עותק דיגיטלי של הסדרות. ואני מתכוונת לצפייה בכל השפות שלהן דובבו הסדרות - גם עברית.

אני לא יודעת אם יש לכך תקווה, אבל נמתין בסבלנות ונראה... :disappointed:

שאלה לגבי מה שכתבת על מכירת המותגים של סבן להסברו - זה כולל גם את פרקי הסדרות עצמם או רק את המוצרים הנלווים?

בקשר למכירה של מותגי סבן להסברו, מדובר על הזכויות המלאות לכל התכנים - מרצ'נדייז וגם כל פרקי הסדרות
בין התכנים המוכרים - פאוור ריינג'רס, וי אר טרופרס, הרוכב במסכה, ביטלבורגס, צבי הנינג'ה: הדור הבא, אבירי המסתורין, דיג'ימון (עונות 1-7), "קיוביקס" (נרכשה כש4Kids פשטו רגל), ו"גליטר פורס" (עונות 1-2)
בעבר סבן גם קנה מ4Kids את הזכויות ל"סוניק X", אבל החוזה פג ב2014 והסדרה מופצת כיום על ידי חברה בשם "דיסקוטק מדיה".

ובקשר לשאלה למה דיסני לא מוציאים את הסדרות מהמרתפים יש סיבה עיקרית - זה לא נכס שהם מרגישים ששייך להם. הם בכלל לא רצו אותם מלכתחילה. הם היו חייבים לקחת את הספרייה של סבן ואת 76% אחוזי השליטה שלהם בפוקס קידס אירופה כחלק מהעסקה לרכישת ערוץ פוקס פמילי (שהם הפכו לABC פמילי, וכיום נקרא "פריפורם")

[email protected]
תורמים
תורמים

שליחה על ידי [email protected] » 08/07/2018 21:55:03

תודה רבה על העידכון

Benzy22
משתמש זהב
משתמש זהב
תודות שהוענקו: 3
תודות שהתקבלו: 5

שליחה על ידי Benzy22 » 21/11/2018 00:35:02

עדכון חדש: