מכה ל-RGE? חיים סלוצקי יפיק ל-yes ערוץ ילדים חדש

נעול
OBRK
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהתקבלו: 1

שליחה על ידי OBRK »

מעניין אותי לדעת:

האם זה נכון שלערוץ הילדים יש גם זכויות הפצה מקומיות בישראל לחלק מתכני הרכש שהוא משדר כיום?
מדובר על סדרות כמו ארתור, פוקימון, טיטוף, מועדון ווינקס (4 העונות הראשונות), אי שרדות, גורמיטי, בסקטירס, לולירוק, פקמן, אבירי הטנקאי, אינאזומה, יו-קאי ווטש וכל סדרות דרימוורקס.

אני שואל כי לחלק מהסדרות זה כבר כמה שנים (ואפילו עשור ומעלה) שערוץ הילדים משדר אותן (השנה, למשל, אי שרדות צברה לעצמה ותק של עשור בארץ), ואני תוהה אם הם באמת קנו זכויות מלאות בארץ. הן גם ממותגות אצל פרטנר וסלקום תחת השם "ערוץ הילדים" עם הלוגו והכל, מה שמקנה להם "שייכות" לערוץ.

Empyre One
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 1
תודות שהתקבלו: 3

שליחה על ידי Empyre One »

אני לא יודע כמה מכם עדיין עוקבים אחרי הערוץ, אבל אני חייב להעיר על "הבנים והבנות", שמעו המצב חמור
זה לא שלא היה שעשועונים לילדים לפני זה, ששטוס, מסע קיץ, כדור פורח, היה דברים

אבל אני פשוט מסתכל על הילדים האלה ואני רואה טפט, פשוט חסרי אופי, "אני משחקת כדורגל" זה היה הכי עמוק שם
כן אני מבין שזה אמור להיות "האח הגדול" לילדים, אבל וואלה פשוט חבורת פקאצות (גם הבנים) שכל חלומם זה לא להיות "מפורסמים".
OBRK כתב:מעניין אותי לדעת:

האם זה נכון שלערוץ הילדים יש גם זכויות הפצה מקומיות בישראל לחלק מתכני הרכש שהוא משדר כיום?
מדובר על סדרות כמו ארתור, פוקימון, טיטוף, מועדון ווינקס (4 העונות הראשונות), אי שרדות, גורמיטי, בסקטירס, לולירוק, פקמן, אבירי הטנקאי, אינאזומה, יו-קאי ווטש וכל סדרות דרימוורקס.

אני שואל כי לחלק מהסדרות זה כבר כמה שנים (ואפילו עשור ומעלה) שערוץ הילדים משדר אותן (השנה, למשל, אי שרדות צברה לעצמה ותק של עשור בארץ), ואני תוהה אם הם באמת קנו זכויות מלאות בארץ. הן גם ממותגות אצל פרטנר וסלקום תחת השם "ערוץ הילדים" עם הלוגו והכל, מה שמקנה להם "שייכות" לערוץ.

לא בטוח שהבנתי את השאלה, אבל יש להם זכויות על כל מה שהם שילמו עליו, זכויות או נשארות או נמכרות (נעלמות אחרי יותר מ60 שנה אם אני לא טועה), אז בהנחה שהם לא מכרו זכויות שידור אז גם מה שהם לא משדרים יותר, עדיין שייך להם בתחומי ישראל.
יכול להיות שיש להם חוזה לטווח הרחוק כדי להוזיל עלויות עתידיות
נניח שכבר מראש ההפקה של ארתור קיבלה מקדמת כסף על העונה הבאה, אני לא יודע אם הם באמת עובדים ככה

אבל דוגמא טובה זה דרגון בול סופר, זה נכון שלערוץ הילדים יש את הזכויות לדרגון בול Z וGT, אבל ניקלודיאון שידרו את סופר כי ניקלודיאון העולמית כבר רכשה את הזכויות לשידור של הסדרה, לערוץ הילדים אין עדיפות מוקדמת בגלל שהם שידרו את העונות הקודמות (ואני גם בספק שיש לערוץ הילדים היום את התקציב לשלם על עונה חדשה סדרת האנימה הכי פופולרית בעולם)

roei0404
ראוי לשבח
ראוי לשבח
נקודות:
תודות שהוענקו: 10
תודות שהתקבלו: 10

שליחה על ידי roei0404 »

"הבנים והבנות" זו תוכנית פח מהיום שהיא החליפה את מסע קיץ וב-3 שנים האחרונות זה רק הדרדר עוד יותר למחוזות הריאליטי-טראש של ערוצי הנישה בארה"ב. תחת המעטה של "ליהוק נועז" הם מרשים לעצמם ללהק סתומים, סתומות, פרחות וערסים. אפשר להתנחם שזה משודר רק בפרטנר TV. לגבי נושא זכויות על התוכניות- כל תוכנית לגופה. לערוץ הילדים אין בלעדיות על ארתור בישראל ואם ניקלודיאון או Kidz ירצו לרכוש את ארתור זה אפשרי אבל בואו נגיד שלחברת ההפצה של ארתור לא ממש מתחשק להיכנס לעימות עם החברה שמפרנסת אותה יפה למעלה מ-20 שנה.

OBRK
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהתקבלו: 1

שליחה על ידי OBRK »

roei0404 כתב:"הבנים והבנות" זו תוכנית פח מהיום שהיא החליפה את מסע קיץ וב-3 שנים האחרונות זה רק הדרדר עוד יותר למחוזות הריאליטי-טראש של ערוצי הנישה בארה"ב. תחת המעטה של "ליהוק נועז" הם מרשים לעצמם ללהק סתומים, סתומות, פרחות וערסים. אפשר להתנחם שזה משודר רק בפרטנר TV. לגבי נושא זכויות על התוכניות- כל תוכנית לגופה. לערוץ הילדים אין בלעדיות על ארתור בישראל ואם ניקלודיאון או Kidz ירצו לרכוש את ארתור זה אפשרי אבל בואו נגיד שלחברת ההפצה של ארתור לא ממש מתחשק להיכנס לעימות עם החברה שמפרנסת אותה יפה למעלה מ-20 שנה.
רק מציין שבמקרה של ארתור, הם קונים את הפרקים מ3 חברות הפצה שונות: DHX-Cookie Jar (עונות 1-14), 9Story Media Group (עונות 15-17) וPBS (עונה 18 והלאה)

נעול