מכה ל-RGE? חיים סלוצקי יפיק ל-yes ערוץ ילדים חדש

נעול
סמל אישי של משתמש
shaol37
נקודות:
תודות שהוענקו: 39
תודות שהתקבלו: 25

שליחה על ידי shaol37 »

OBRK כתב:הנה כתבה מלפני יומיים על הפרידה של ערוץ הילדים מהוט. בהוט החליטו להמשיך לשתף פעולה עם RGE למרות הורדת הערוץ ורכשו מהם תכנים לשידור בVOD.

https://www.calcalist.co.il/marketing/a ... 51,00.html

ועוד דבר שהפתיע אותי בכתבה זה שצויין כי ערוץ דיסני XD יגיע רשמית לארץ. עד עכשיו דיסני ישראל נמנעו מלהקים גרסה ישראלית לערוץ ושילבו את התכנים שלו בערוץ דיסני הקיים. אז לחובבי דיסני שרואים איכשהו את הערוץ (וגם את הסדרות החדשות), תתכוננו לעוד זליגת תכנים מחבילת הבסיס לערוצים בתשלום.

זה כבר קרה, הערוץ דיסני XD עלה באפיק 72, ובנוסף עלתה גם ספריית תכנים דיסני XD בתשלום נוסף ב-HOT VOD Young,
כפי הנראה במחיר ערוץ הילדים ולוגי, הוט השיגה 3 ערוצי ילדים: Kidz,דיסני XD וערוץ A פלוס, מעניין שמכל מבחר ערוצי הילדים שיש כיום ואין אף ערוץ שמשדר תוכן נוסטלגי, יש סדרות ששידרו בעבר ויכולות להיות רלוונטיות גם לימינו, ואין ערוץ שירים את הכפפה בנושא, אז מבחינתי לא חשובה לי כמות הערוצים אלא האיכות, מעניין שפעם היה לנו רק גג 2 ערוצי ילדים והסתדרנו יופי.

Empyre One
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהוענקו: 1
תודות שהתקבלו: 3

שליחה על ידי Empyre One »

roei0404 כתב:אני חושב שהעיבודים לשירים היו נוראיים. לא היתה שום סיבה להביא מנחי עבר לבצע שירים בעיקר שחלקם לא זמרים וגם די מבוגרים. אפשר היה לחלוק להם כבוד בצורה אחרת. לא הבנתי את ההתייחסות שלך לשידורים החיים ולאולפנים אשמח אם תרחיב. לערוץ הילדים כבר לא יהיה הצלחה יותר. הם נותרו עם תקציב נמוך ביותר וישדרו בעיקר שידורים חוזרים של תוכניות מהחמש שנים האחרונות ורכש כושל.
התכוונתי שהרמה של השידורים הבודדים שעוד הם כן עושים בשנים האחרונות הם ברמה מאוד נמוכה, במובן הטכני, אני כבר לא מדבר על משהו מעבר, וזה עצוב אם נתחשב בעובדה שב2006 הם עשו שידור חי 12 שעות ברוטו.

ערוץ הילדים נמצא באולפני מימד כבר כמעט 9 שנים, זה היה מובן כשהם עברו לשם בזמנו שפתאום התוכניות אולפן ירדו ברמה כי זה תמיד ככה, גם במקומות יותר גדולים בעולם זה ככה כי לוקח זמן עד שהצוות מתאפס על עצמו.
אבל אין תירוץ שבעולם, באמת שאין, שהמנחים עומדים ומדברים בקטעי מעבר, שזה קטעים שצולמו בנפרד! שומעים שמה שהם עשו זה לקחת רצועה מאוד ארוכה שהם הקליטו מהקהל והגבירו והנמיכו "כביכול" בהתאם למה שהמנחים מגישים, וזה נשמע רע
לא אכפת לי אם ילד בן 12 שרואה את זה בטלוויזיה לא שם לב לזה, זה רמה מקצועית מסויימת שאין סיבה שיגיעו אליה, רבאק סדרות אמריקאיות שצולמו לפני 30 שנה עשו את זה בצורה פחות מזלזלת

ובסדר תן לי להיות אופטימי, יש לי הרבה סנטימנטים לערוץ הזה
shaol37 כתב:
OBRK כתב: ועוד דבר שהפתיע אותי בכתבה זה שצויין כי ערוץ דיסני XD יגיע רשמית לארץ. עד עכשיו דיסני ישראל נמנעו מלהקים גרסה ישראלית לערוץ ושילבו את התכנים שלו בערוץ דיסני הקיים. אז לחובבי דיסני שרואים איכשהו את הערוץ (וגם את הסדרות החדשות), תתכוננו לעוד זליגת תכנים מחבילת הבסיס לערוצים בתשלום.

זה כבר קרה, הערוץ דיסני XD עלה באפיק 72, ובנוסף עלתה גם ספריית תכנים דיסני XD בתשלום נוסף ב-HOT VOD Young,
כפי הנראה במחיר ערוץ הילדים ולוגי, הוט השיגה 3 ערוצי ילדים: Kidz,דיסני XD וערוץ A פלוס, מעניין שמכל מבחר ערוצי הילדים שיש כיום ואין אף ערוץ שמשדר תוכן נוסטלגי, יש סדרות ששידרו בעבר ויכולות להיות רלוונטיות גם לימינו, ואין ערוץ שירים את הכפפה בנושא, אז מבחינתי לא חשובה לי כמות הערוצים אלא האיכות, מעניין שפעם היה לנו רק גג 2 ערוצי ילדים והסתדרנו יופי.
ומי יממן את הערוץ הזה? כל שידור של סדרה עולה כסף והרבה, אין חוק התיישנות על הדבר הזה
כאילו, אפשר שזה יהיה ערוץ מסחרי, אבל אז צריך למשוך רייטינג אבל אני לא רואה מי ההמונים שיבואו לצפות בערוץ כזה

ועד היום לא הבנתי את ההבדלים בין ערוץ דיסני הרגיל לדיסני XD

סמל אישי של משתמש
shaol37
נקודות:
תודות שהוענקו: 39
תודות שהתקבלו: 25

שליחה על ידי shaol37 »

לא התכוונתי ממש לערוץ שמכיל תוכן נוסטלגי,
שיהיה ערוץ עכשווי אבל לפחות תוכנית אחת נוסטלגית שתשולב בה,
כמו ערוץ הילדים שהוא עכשווי אבל בין לבין ניתן למצוא שידורים
של פוקימון, הוט מתהדרת בכך שיש להם עכשיו 15 ערוצי ילדים,
בכמה מהם תוכל למצוא אפילו תוכנית נוסטלגית אחת?
בהופ מצאו לשלב את סימסאלה גרים וטימותי הולך לביה"ס
שאמנם הם לא תוכניות חדשות אבל כן אהובות על הקהל ורלוונטיות,
אפילו דיסני מצאו לנכון לשלב את הסדרה של אלאדין,
ובדיסני ג'וניור את טימון ופומבה, אפילו שהם שודרו לפני 20 שנה,
היום אפילו אותם הם כבר לא משדרים, וחבל.
כל כך הרבה ערוצים, וכל כך מעט תוכניות.
נערך לאחרונה על ידי shaol37 ב 02/01/2018 10:14:59, נערך 2 פעמים בסך הכל.

roei0404
ראוי לשבח
ראוי לשבח
נקודות:
תודות שהוענקו: 10
תודות שהתקבלו: 10

שליחה על ידי roei0404 »

ערוץ הילדים עזב את מימד בסוף 2010. ומימד נחשבים אולפנים ברמה גבוהה ואני הפקתי את השידור החי במימד במשך 3 שנים מ2007 ולדעתי עשינו עבודה מצויינת רוב הזמן. אגב, גם משדר הלילה הלבן שאתה מדבר עליו היה ממימד. משנת 2011 ועד אוגוסט 2012 התוכניות הוקלטו באולפנים החדשים שנבנו במיוחד עבור ערוץ הילדים והספורט בRGE. בשנתיים האחרונות ערוץ הילדים צילם את מעט תוכניות האולפן שהיו לו ("נדחפים", "הכל טום") במתחם המשרדים שלהם עם מצלמות רובוטיות ואכן זה נראה ונשמע פח.

roei0404
ראוי לשבח
ראוי לשבח
נקודות:

שליחה על ידי roei0404 »

טקס השיר האמיתי אגב צולם באולפני פתח תקווה שגם הם אולפנים ברמה גבוהה מאוד. לגבי זה שקטעי הקישור צולמו מראש מניח שיש שם שיקול הפקתי אבל מבטיח לבדוק לעומק.

OBRK
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:
תודות שהתקבלו: 1

שליחה על ידי OBRK »

roei0404 כתב:ערוץ הילדים עזב את מימד בסוף 2010. ומימד נחשבים אולפנים ברמה גבוהה ואני הפקתי את השידור החי במימד במשך 3 שנים מ2007 ולדעתי עשינו עבודה מצויינת רוב הזמן. אגב, גם משדר הלילה הלבן שאתה מדבר עליו היה ממימד. משנת 2011 ועד אוגוסט 2012 התוכניות הוקלטו באולפנים החדשים שנבנו במיוחד עבור ערוץ הילדים והספורט בRGE. בשנתיים האחרונות ערוץ הילדים צילם את מעט תוכניות האולפן שהיו לו ("נדחפים", "הכל טום") במתחם המשרדים שלהם עם מצלמות רובוטיות ואכן זה נראה ונשמע פח.
תקנו אותי אם אני טועה, אבל לי זכור שהם ישבו בעבר באולפני הרצליה. הם גם צילמו שם תוכניות בנוסף לאלה שצולמו במימד?

OBRK
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:

שליחה על ידי OBRK »

Empyre One כתב: ועד היום לא הבנתי את ההבדלים בין ערוץ דיסני הרגיל לדיסני XD
חברת דיסני העולמית פיצלה לפני כמה שנים את תכני הילדים שלהם לשני ערוצים המתבססים על מגדר: ערוץ דיסני הבסיסי מתבסס על תכני "בנות" (בעיקר סיטקומים לבני נוער), והוקם ערוץ דיסני XD שמתבסס על תכני "בנים" (סדרות אנימציה, אקשן וכו'). בנוסף לכך יש גם את דיסני ג'וניור שמיועד לתכנים לגיל הרך.

בערוצי דיסני בעולם, בנוסף לרצועות הקיימות של סיטקומים וכמות דלה של אנימציה שממותגות כ"ערוץ דיסני", יש בערוץ דיסני הבסיסי רצועות של דיסני XD ודיסני ג'וניור לאורך שעות היום שמכונות "דיסני XD בערוץ דיסני" ו"דיסני ג'וניור בערוץ דיסני". כיום, משום מה, 98% מתכני האנימציה החדשים של דיסני שהם לא לגיל הרך ממותגים כ"דיסני XD".

FireRed
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:

שליחה על ידי FireRed »

roei0404 כתב:הם נותרו עם תקציב נמוך ביותר וישדרו בעיקר שידורים חוזרים של תוכניות מהחמש שנים האחרונות ורכש כושל.

לדעתך עם התקציב הנוכחי הם יוכלו להמשיך לרכוש עונות חדשות של פוקמון? (עדיין מקווה שזה איכשהו יעבור לערוץ אחר בעתיד... חבל שזה נתקע שם)
עוד דבר: כמה זמן אתה חושב שהערוץ ימשיך להתקיים לפני שיסגר סופית? בהנחה שזה עוד יקרה מתישהו... (אני חושב שקראתי שיש להם הסכם של 5 שנים עם סלקום/פרטנר אז כנראה שהערוץ ימשיך לפחות עוד 5 שנים?)
OBRK כתב:ועוד דבר שהפתיע אותי בכתבה זה שצויין כי ערוץ דיסני XD יגיע רשמית לארץ.

באמת לא הבנתי למה לא עשו פה דיסני אקסדי עד עכשיו. לפני כמה חודשים עלתה ספריית VOD שלו, ועכשיו עלה הערוץ בערוץ 72.
אבל זכור לי שקראתי איפשהו ש-XD יהיה זמין לחודש אחד בלבד. (לא מוצא כרגע את הלינק לזה... נראה לי שזו הייתה כתבה או פוסט בפורום כלשהו) מישהו יכול לבדוק את זה?
ואם זה באמת רק לחודש אחד אז מה הטעם בכלל? אלא אם זה נסיון לבדוק אם יש ביקוש לערוץ כזה, ואם זה כך, אז הם עושים עבודה גרועה כי לא טרחו לפרסם את זה בכלל... נראה לי שכמעט אף אחד לא מודע לכך שהערוץ הזה עלה... פרסמו בעיקר את קידז ואיי+ וגם אותם לא יותר מדי (אבל הם גם ככה במספרי ערוצים שהיו רגילים לצפות בהם כך שאוטומטית ייחשפו אליהם כשינסו להגיע לערוץ הילדים או לוגי, לעומת זאת דיסני אקסדי תקוע במספר שאף אחד לא היה מבקר בו קודם...)
בכל מקרה מקווה שישאר, ואם כן אני מקווה שאולי עוד יום אחד פוקמון יגיע לשם כמו שקרה באמריקה לאחרונה שעונה 20 עלתה בדיסני XD במקום בקרטון נטוורק.

OBRK
משתמש רגיל
משתמש רגיל
נקודות:

שליחה על ידי OBRK »

OBRK כתב:תתכוננו לעוד זליגת תכנים מחבילת הבסיס לערוצים בתשלום.

אפרופו זליגת תכנים מהבסיס לתשלום, קראתי היום גם שהוט לא רק נפרדה מערוץ הילדים, אלא מעוד ערוץ ותיק מראשית ימי הכבלים: HOT Films (הידוע גם כערוץ 4 המיתולוגי).
בעקבות הפיצול של ערוץ 2, הוט העבירו את הערוץ לגלות באזור ה500 ומשהו בשלט, וגם כמות הצפייה המינימלית שהייתה לערוץ נעלמה ולכן הורידו אותו. נאמר כי תכני הערוץ יפוזרו בערוצי הסרטים הקיימים. וזה מכעיס טיפה כי למרות כל הקדמה, יש כאלה שעדיין משלמים רק על חבילת בסיס ולא על ערוצים נוספים ועכשיו יצטרכו לשלם יותר על חבילת סרטים כוללנית.

למיטב הבנתי, הוט ויס חייבות שיהיה להן ערוצי סדרות,סרטים,ספורט,ילדים והעשרה בחבילת הבסיס (אחד מכל סוג). לספורט יש את ספורט 5 (שיס בסכסוך איתם ומיצבו במקומו את ONE כערוץ ספורט מרכזי, למרות שספורט 5 עדיין משודר), לילדים יש את kidZ (בעבר ערוץ הילדים), להעשרה יש את ערוץ 8 ווyes דוקו.
לגבי סדרות, ב9 שנים האחרונות HOT3 הוא פחות ערוץ מרכזי שפונה לכולם ויותר מיש-מש של הפקות מקור ורכש שלא מצא מקום בערוצי התשלום. בעבר ערוץ 3 הישן וממשיך דרכו HOT Family/yes Base היו ערוץ הסדרות הבסיסי המשותף של הוט ויס. כיום, מאז ירידת הערוץ, להוט יש את HOT3 במצב לא ברור, ויס העבירו את yes Drama לחבילת הבסיס.
ועכשיו סרטים, yes הורידו את ערוץ 4 עוד ב2002 והעבירו את MGM לחבילת הבסיס (כיום AMC). סביר להניח שעם ירידת HOT Films, הוט יעשו משהו דומה.

roei0404
ראוי לשבח
ראוי לשבח
נקודות:

שליחה על ידי roei0404 »

ערוץ הילדים צילם באולפני הרצליה משנת 1993 ועד 2006. ב2006 הוא עזב את אולפני הרצליה ועבר למימד. שם צילם את השידורים החיים עד סוף 2010. בתחילת 2011 עברו לאולפני RGE שכאמור נבנו במיוחד בשבילם וצילמו שם עד אוגוסט 2012.
היו מספר תוכניות שצולמו באולפני הרצליה באותה תקופה (סתאאם, הכלב של המדינה, ששטוס 2014). במימד צילמו את ניפגש בסיבוב בקיץ 2013 (שודר איזה שנתיים אחר כך) ואת ששטוס 2013. אם יש לערוץ הילדים הסכם לחמש שנים אז הוא יתקיים לפחות עוד 5 שנים. למרות שאני בטוח שתמיד יש נקודת יציאה מוקדמת יותר תמורת תשלום פיצוי כמו שיס עשו שיצאו שנה קודם לפני תום ההסכם.

נעול