ששטוס 2012- חשיפת היעד!

בפורום זה יפורסמו עדכונים, חדשות ומאמרים אודות סדרות נוסטלגיות

ששטוס 2012- חשיפת היעד!

הודעהעל ידי roei0404 » א' יולי 01, 2012 8:06 pm

זהו זה. מחר בשעה 15:00 זה קורה. חצי הגמר של ששטוס ובו חשיפת היעד אליו תטוס הכיתה השנה. אני יכול לגלות שזה יעד שמעולם ששטוס לא הגיעו אליו ולכבוד זה גם הקלטנו קליפ היתולי לכבוד היעד-משהו שלא עשו בששטוס מאז 2003 (קליפ ספרד).
תבלו !
roei0404
משתמש ותיק
משתמש ותיק

סכום במזומן: 3,553.00
תודות שהענקתי : 1
תודות שקיבלתי : 120

Re: ששטוס 2012- חשיפת היעד!

הודעהעל ידי roei0404 » ב' יולי 02, 2012 8:27 pm

ועכשיו אחרי חשיפת היעד אני גאה להעלות את הקליפ- ששטוס לבודפשט !
http://www.youtube.com/watch?v=4jCjLqAwbE4
roei0404
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי מני.מן » ה' יולי 12, 2012 12:30 am

לא הבנתי מה נסגר עם ששטוס? עברתי על תוכנית הגמר של השנה ואני שם לב שכל התוכנית מתנהלת באולפן.
פעם הגמרים היו באולפן פתוח הייתה ברכה היו מלא מנחים... והיום מה יש? כלום...

בתחילת ה-2000 עדיין היה ששטוס נורמלי רק תראו איזה ששטוס מעולה היה פעם.
מראים ישר אחרי הפתיח את דנה דבורין ליד הבריכה שבה היה בנאדם שרירי גלדיאטור כזה בשם מקס
שהיה זורק ילדים למים שהיו טועים בשאלות.
ובהכרזה על הכיתה הזוכה כולם היו קופצים למים כולל המנחים!
והיום מה יש? בגמר הראו שרק נזרק עליהם סרטים כאלה מגג האולפן וזהו...
צריך לעשות שינוי רציני בערוץ הזה... אני לא מבין חודש יולי נורא חם... ואין משימה עם מים? מה נסגר עם הערוץ הזה?

גמר 2001:
http://www.youtube.com/watch?v=sT6fIcv4R38

גמר 2012:
http://www.kidstv.co.il/vod/%D7%A9%D7%A9%D7%98%D7%95%D7%A1%202012/s01

את אותה הודעה כתבתי גם במסע בזמן: http://oldseries.forumhe.com/t1561-topic
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מני.מן
משתמש זהב
משתמש זהב

סכום במזומן: 991.00
בנק: 197,738.00
תודות שהענקתי : 1000
תודות שקיבלתי : 203

הודעהעל ידי AsyAgasy » ה' יולי 12, 2012 1:17 pm

תראה אני מסכים אתך באופן חלקי;
אני מסכים שמשימות חוץ ואווירה של אס"ק ושכונה עושים את זה אחרת.
אני מסכים שפעם היו הרבה יותר מנחים וזה היה הרבה יותר כיף. ואין אין אין ולא יהיו כמו המנחים של פעם שבנינו דנה פרידר לא מתקרבת לקרסוליים של עודד מנשה או מיכל ינאי או דנה דבורין.
ואני בהחלט מסכים שפעם גיורא חמיצר הלא שפוי בעליל היה עורך את ששטוס זה היה הרבה יותר מופרע אבל לכיוונים טובים. היום ששטוס הוא פחות שעשועון ידע ויותר שעשועון אקסטרים וחבל
ואני בהחלט מסכים שפשוט היה פה כיף פעם (בגלל התקציביים הענקיים שנשפכו, בגלל שהיעדים היו יותר מגניבים)

אבל;

א. לגבי משימות חוץ - רועי שהוא המפיק של ששטוס כל כך רצה לעשות משימות בחוץ. היום זה בלתי אפשרי, ערוץ הילדים מצלם באולפן 2 מטר על 2 מטר (כי אין מה לעשות ככה זה היום). איפה שפעם צילמו בחוץ (באולפני הרצליה) פשוט התחילו לבנותככה שהיום גם אם עדיין ערוץ הילדים היו נשארים באולפני הרצליה לא היה אפשר לערוך צילומים בחורשה שם.

לצלם בחוץ היום זה סרט רע. התקציב של היום לא מאפשר לערוץ הילדים לערוך סיור לוקיישנים, לראות איפה ואיך אפשר לצלם בחוץ, להערך לצילום חוץ, להביא קרוונים לחדרי איפור והלבשה, לתאם עם הקהל, להביא ניידת שידור... בקיצור סרט, מה שהיום התקציב של הערוץ לא מאפשר

ובזה אתם יכולים להאשים רק את הוט ויס שרק מנסים לחסוך ומקצצים כל שנה בתקציבי ערוץ הילדים. המו"מ שנערך עכשיו עם סבן זה רק עוד טריק לייצר את ערוץ הילדים בפחות כסף. אם סבן יקח את ערוץ הילדים הוא יקח אותו בהרבה פחות כסף וששטוס (אם יהיה) יהיה דל תקציב שאין דברים כאלה.

ב.אני יודע שאני לא אובייקטיבי אבל פתאום ראיתי את דנה דבורין מנחה בפתיח, זה ממש נראה כאילו היא מקריינת מהפרומפטר.

ג. השידור השנה הזכיר בהמון מובנים את השנים הקודמות. קודם כל טסו השנה לבודפשט שזה ממש לא יוון או טורקיה כמו כל שנה (שזה כבר מאגניב), דבר שני נתנו המון מידע על התרבות ההונגרית ועל הונגריה שזה מזכיר את ערוץ הילדים הישן ולא רק לעשות משימות דביליות

שלא תבינו לא נכון אני כל כך אוהב את ששטוס של פעם, גדלתי עליו
אבל הוא נראה לנו משהו מיוחד כי היינו ילדים. הילדים של היום יגידו אותו דבר עוד 15 שנים (זוכרים את ששטוס 2012, שנסעו להונגריה? עם מנחים מעולים כמו טל מוסרי ודנה פרידר? פעם היו משקיעים...)

אני מתפלל שתאוות הבצע של הוט תפסק מתישהו ויתחילו להזרים כספים לששטוס ולאולפן כדי שיראו יותר טוב. מה שראינו השנה זה המקסימום שהיה אפשר להוציא מהתקציב הזה
AsyAgasy
מנהל האתר
מנהל האתר

סכום במזומן: 500,103.00
תודות שהענקתי : 27
תודות שקיבלתי : 78

הודעהעל ידי nirbas » ה' יולי 12, 2012 6:08 pm

אני מסכים איתך שהילדים של היום יגידו אותו דבר מה שאנחנו אומרים היום על פעם.
עובדה - היום ילדים בני 15-16 בטוחים שלפני 5 שנים ערוץ הילדים היה יותר טוב מהיום, בלי להבין שלפני חמש שנים אמרנו את אותו דבר על הערוץ.
nirbas
מנהלים
מנהלים

סכום במזומן: 5,097.00
תודות שהענקתי : 136
תודות שקיבלתי : 1398

הודעהעל ידי מני.מן » ה' יולי 12, 2012 6:49 pm

אז אני מבין שבגלל בעיות תקציב לא מתאפשר לעשות משימות בחוץ.
אבל סתם נגיד אם היית מראה לילד של היום תוכנית נגיד בחוץ עם בריכה ותוכנית באולפן באותו הזמן
(עם המנחים של היום)
אני בטוח שהם היו יותר מרוצים להיות באולפן פתוח עם בריכה והכל בחום יולי-אוגוסט, מאשר באולפן סגור עם מזגן רק.
חבל שהוט ויס דופקים הכל ואפילו תוכנית הגמר של ששטוס צריכה להתנהל באולפן סגור, בלי בריכה,
בלי משימת מנחה מחוץ לאולפן כמו שעודד מנשה עשה בששטוס 2001 ועוד...

ואגב, תקראו גם תגובות בפורום מסע בזמן. יש שם אפילו ילדים בני 13 שלא סובלים את מה שקורה בערוץ הילדים של היום.
ושתבינו אני בגיל 13 בשנת 2003 עדיין ממש נהניתי מהערוץ היו תכנים טובים
גם חדשים מתחילת ה-2000 עם ציור ישן ולא ממוחשב
וגם ישנים משנות ה-90 כמו פליקס החתול, שלושת המוסקטרים והמון מנחים היה כיף.
אפשר לומר שלפי דעתי בסוף 2005 שעודד מנשה עזב, הערוץ נהרס לגמריי.
התחילו גם להגיע בעיקר סדרות זולות כאלה ממוחשבות.
עדיין אבל פה ושם היו משדרים ביו 2006-2008 סדרות נוסטלגיה לפעמים, אז היה מה לראות עדיין.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מני.מן
משתמש זהב
משתמש זהב

הודעהעל ידי nirbas » ה' יולי 12, 2012 7:07 pm

אבל תראה אותי, אני כמעט בגילך ואני ממש לא נהניתי מהערוץ ב2000-2003. בשנים האלו מצאתי אלטרנטיבות כמו פוקס קידס וקרטון נטוורק.
אני רואה את זה כאילו הערוץ מ2002 נראה בערך כמו הערוץ כיום, כי כבר אז לא ממש אהבתי את זה.
nirbas
מנהלים
מנהלים

סכום במזומן: 5,097.00
תודות שהענקתי : 136
תודות שקיבלתי : 1398

הודעהעל ידי מני.מן » ה' יולי 12, 2012 7:14 pm

טוב כנראה כל אחד חושב אחרת.
אבל אל תשכח שבתחילת המילניום עדיין היו דברים ישנים.
לדוגמא:
עדיין היה מנחה ותיק עד 2005 - עודד מנשה.
עדיין היו שידורים מהאולפן וסדרות אחד אחרי השני - והיום יש רק סדרות כמעט בלי אולפן.
עדיין היו משימות ישנות בששטוס עם בריכה אולפן פתוח וגיורא חמיצר היה עדיין.
קיר הגורלות בששטוס עדיין היה אותו סיגנון קיר ישן - והיום הוא קיר דיגיטלי ממוחשב
שמזכיר לי את התוכניות ריאליטי שלא הקהל קובע אלא ההפקה קובעת מי ינצח.
שלא שווה לשלוח SMS למשל לאח הגדול כי ידוע שהכל מכור וההחלטה הסופית היא של ההפקה - מי יהיה הזוכה.
אז ככה זה מרגיש לי בששטוס של היום שלא המזל של הקבוצה ששמו מפתחות בקיר קובע מי ינצח,
אלא מישהו מההפקה דרך המחשב יכול לעשות את הבחירה שלו איזו כיתה תיקח.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מני.מן
משתמש זהב
משתמש זהב

הודעהעל ידי roei0404 » ה' יולי 12, 2012 7:52 pm

אני רוצה להבהיר כמה דברים לגבי ענייני תקציב:
כמו שאסי אמר פעם הייתה בריכה כי ערוץ הילדים ישב באולפני הרצליה ויש שם מקום לבריכה. ב-6 שנים האחרונות (לא בגלל שיקולי תקציב) ערוץ הילדים נמצא באולפנים אחרים שם אין מקום לבריכה. אין מה לעשות- אולפני הרצליה זה פריבלגיה.
לגבי משימת חוץ - בעבר היה את משימת המסלול שלאחר מכן הוחלפה במשימת חוץ גדולה- כמובן שיש פה שיקולי תקציב אבל גם שיקולים אתיים- משימת חוץ (או משימת מסלול בהנחה שיש מקום כמו באולפני הרצליה) עולה עשרות אלפי שקלים. כשאתה חושב על זה לעומק ומבין שאתה הולך להוציא עכשיו במינימום 30 אלף שקל על אייטם אחד, בן 5 דקות, שישודר פעם אחת בלבד יש פה זה משהו אפילו קצת מושחת. ב-30 אלף שקל אתה יכול לעשות 3 פרקים של היכל התהילה, אתה יכול לעשות משימות הרבה יותר גדולות במהלך העונה של ששטוס שתשודרנה במשך שמונה שבועות, אתה יכול להשקיע בהפקת מקור וכו'. ככה שגם אם יש כסף לעשות משימה כזו זה פשוט לא נכון.
לגבי כמות המנחים- את גמר ששטוס תמיד הנחו 4 מנחים גם כשהיו 12 מנחים. השנה הנחו את ששטוס 3 מנחים שזה 3/4 מנבחרת המנחים. וגם השנה היה מנחה ותיק-טל מוסרי שמו.
בשנת 2005 חל השינוי הגדול בערוץ הילדים- המועצה לכבלים ולווין קבעה שהוט ויס יפצלו ביניהן את הפקות המקור ומאותו רגע הוחלט שרוב הכסף שהושקע באולפן החי יעבור להפקות מקור. זה במקרה יצא גם בשנה שעודד מנשה עזב את ערוץ הילדים.
ומני- חבל לי (מאוד) שאתה חושב שאני משנה את הניקוד בקיר הגורלות כדי לקבוע מי הכיתה הזוכה. הניקוד נקבע יום לפני צילומי התוכנית ויש עותק אחד שלו בלבד שלא משתנה עד סוף התוכנית. בשנת 2012 אתה לא יכול לעמוד באולפן עם קיר אמיתי. זה מיושן, ארכאי ולא בשפה של הילדים של היום. ואגב, גם באח הגדול אף אחד לא משפיע על התוצאות. אלו תיאוריות קונספירציה של אנשים שאוהבים לפנטז עליהן אבל אין קשר בינן למציאות.

ואגב, בתור אחד שצפה ברצף רק לאחרונה בכל הגמרים של ששטוס מ-94 ועד 2005 אני יכול להגיד לך שבכל שנה בכל גמר היו כמעט אותן משימות שהיו בשנה שעברה רק ב"צבע" של המדינה שטסו אליה. אז נכון שנראה לך שפעם הכל היה הרבה יותר זוהר אבל תאמין לי שהכל אותו דבר (רק בלי בריכה...)

תצפה במסע קיץ 2012 שמתחיל ביום ראשון ב15:00- אולי הסט שעשינו ירגיש לך קצת יותר טוב וקיצי...
roei0404
משתמש ותיק
משתמש ותיק

הודעהעל ידי מני.מן » א' יולי 15, 2012 2:30 am

אני יסטה קצת מהנושא של ששטוס והכל בשביל לדבר על הקטע של ה SMS
לגביי האח הגדול - אני מקווה שיצא לך בכלל לראות את התוכנית/להכיר את הדמויות וכל זה...
אני רוצה להבין משהו. בעונה הראשונה רועי איך אתה מסביר את זה ששיפרה ניצחה?
אני שואל כי את הדוגמה הזאת הבאתי לך בגלל שעד היום אני לא מצליח להבין את זה...
איך יוסי בובליל שכל העונה בידר את כל האנשים היה מצחיק בטירוףףף לא זכה,
ובמקומו זכתה בחורה משעממת שכל היום שלה באח הגדול היה לסרוג על עצים.
זה נשמע הגיוני לא? הבדרן צריך לנצח והדמות המשעממת לא צריכה בכלל להגיע למקום של גמר לדעתי.

שלא תחשוב פה שזה עניין מזרחי אשכנזי וזה... אני פשוט הולך כמו רוב המדינה ולפי ההיגיון
לפי הדמות שעשתה את העונה ושבגללה הייתי מרותק לטלויזיה.
בקיצור אתה מבין מה אני מנסה לומר? כולם אמרו שיוסי יקח אבל בסוף שיפרה לקחה.
אז זה אומר שכנראה לשיפרה יש קשר כלשהו עם ההפקה והם הביאו לה לזכות.
או שזה עניין שיוסי הוא כבר קבלן וזה... אז יש לו כסף טוב - אז ניתן לשיפרה לזכות כי לה יש פחות...
יש משהו במה שאני אומר לא כן?

אז בעצם כל ה-SMS שאנשים שלחו ליוסי שהוא הרי היה צריך להיות הזוכה לא היו שווים כלום.
כי את ה-SMS של יוסי העבירו אוטומטית לשפרה - ואת מה ששיפרה קיבלה קיבל יוסי.
כל הכסף בקיצור פשוט הלך לשיפרה ולהפקה למימון תוכנית הגמר. חד וחלק.
נערך לאחרונה על ידי מני.מן בתאריך א' יולי 15, 2012 2:39 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מני.מן
משתמש זהב
משתמש זהב

הבא

חזור אל חדשות ומאמרים

מי מחובר